SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 01:44

SON HABERLER

Tolga Pancaroğlu’nu şiddetle suçlayan Eda Pera Küçük için bakanlık harekete geçti

Oyuncu sevgilisi Tolga Pancaroğlu’nun kendisine şiddet uyguladığını iddia eden ve sosyal medyada bazı fotoğraflar paylaşan sunucu Eda Pera, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın devreye girdiğini duyurdu.

Sunucu Eda Pera Küçük, “Baba Candır” dizisinde rol alan sevgilisi Tolga Pancaroğlu’nun kendisini üç kez döverek hastanelik ettiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak yardım istedi.

9 aydır tacizlerin ve hakaretlerin bitmediğini söyleyen Küçük, son aylarda Pancaroğlu’nun arkadaşları tarafından da tacizin artmasıyla bu yola başvurduğunu söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın devreye girdiğini ve özel kalem ile hukuk bölümünün kendisini arayarak herhangi bir yardıma ihtiyacı olup olmadığını sorduğunu söyleyen Küçük, “Sağ olsunlar bakanlık devreye girdi ve davada yanımda olacaklarını söyledi” dedi.

“DUVARA FIRLATTI”

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’ın haberine göre, geçtiğimiz yıl mart ve nisan ayında Pancaroğlu’nun kendisini duvara fırlatıp hastanelik etmesiyle polis eşliğinde evden ayrılıp babasının yanına taşındığını ve dava açtığını söyleyen Küçük’ün başvurusu üzerine savcılık oyuncunun cep telefonu ve bilgisayarına el koyup incelemeye aldı.

Davayı geri çekmesi için tehdit edildiğini belirten Küçük, “Tolga bana bıçak çekti ve ölümle tehdit etti. Ailesi de davayı geri çekmem için tehdit ediyor. Bugüne kadar aileme bir şey anlatamadım. Ancak artık her şey ortaya çıksın istiyorum” diye anlatmıştı.

Pancaroğlu’nun ailesi ve arkadaşları tarafından tehdit mesajları alan Küçük’ün üç kişi hakkındaki şikâyeti tek dosyada birleşti. İddianame hazırlanmadan dava hakkında konuşamayacağını söyleyen Küçük, “Avukatlarım ve bakanlık takipte. İnşallah kısa sürede mahkemeye sunulur ve bunu yapanlar bir an cezasını bulur” dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler