SON DAKİKA
17 Eylül 2019 01:45

SON HABERLER

Top Chef Yeni Sezonuyla 24Kitchen’da

Emmy ödüllü efsanevi yarışma “Top Chef” Amerika’nın en iyi amatör şefini aramaya devam ediyor. “Top Chef” yeni sezonuyla 2 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün saat 20.00’de 24Kitchen erkanlarına geliyor.

Emmy ödüllü yarışma “Top Chef”, Amerika’nın farklı eyaletlerinden deneyimsiz ama yetenekli şefler arasından ülkenin en iyisini aramaya devam ediyor. Yeni sezonunda da 15 yetenekli şefin sıra dışı lezzetler sunarak jüriyi ikna etmeye çalıştığı yarışma, bu kez Kentucky’ye taşınıyor. Finale kalan şefler ise Çin’in Macau bölgesine doğru yola çıkıyor ve bölgedeki göz alıcı malzemelerle jüri üyelerinin yanı sıra Hong Kong’un ünlü şefi Jowett Yu’yu etkilemeye çalışıyor.

Graham Elliot, Padma Lakshmi ve Tom Colicchio’nun jüri koltuğunda oturduğu yarışma “Top Chef”, yeni sezonuyla 2 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün saat 20.00’de 24Kitchen’da.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Haberler