Ana sayfa Dizi Haberleri Türkiye’de ne olduysa 2006’dan bu yana açın Arka Sokaklar’da izleyin!

Türkiye’de ne olduysa 2006’dan bu yana açın Arka Sokaklar’da izleyin!

tarafından ker_def

Arka Sokaklar dizisinin 600 bölüm kutlamasında tüm ekip bir araya geldi ve büyük bir sevinç yaşandı. 2006 yılının Temmuz ayından bu yana izleyicilerle buluşmaya devam eden dizinin 16. sezonu devam ediyor. Cuma akşamları Kanal D ekranında yayınlanan dizi bugüne kadar birçok kez birincilikler elde etti.

Türkiye’deki güncel konulara da değinilen bir yapım olması, aksiyonu bol olması ve oyuncu kalitesi ile bugünlere gelen Arka Sokaklar hala en çok izlenen yapımlardan birisi olmayı başarıyor.

Dizide Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan için bu proje büyük bir anlam taşıyor. Oyuncunun ismini birçok kişi Hüsnü Çoban olarak ifade etmekten kaçınmıyor. Özgür Ozan, çok başarılı bir performans ortaya koyduğu dizinin bu kadar ilgi çekmesini güncel konuların da hikayede yer almasına bağladı.

Tüm emeği geçen arkadaşlarına teşekkür eden Özgür Ozan, “Arka Sokaklar 2006’dan bu yana Türkiye’nin hafızası gibi. Türkiye’de ne yaşandıysa açın 2006’dan bu yana seyredebilirsiniz ülkede neler olduğunu” diyerek de önemli bir ifadede bulundu.

600. bölüm pastasını tüm arkadaşları ile birlikte gururla kesen ünlü oyuncu, bu başarıda seyircinin payının da çok yüksek olduğunu dile getirdi. İşte ünlü oyuncunun sözleri:

“Tabi ki emeği çok geçen arkadaşlarımız var. Yeni gelenler, gidenler, katılanlar hepsi böyle lego gibi bir şeyler ekleyerek ayrıldılar. Ayrıldılarsa da emekleri çok büyük ama. Arka Sokaklar hep gündemi yakalayan bir iş oldu. Başarısında bunun da etkili olduğunu düşünüyorum.

Arka Sokaklar 2006’dan bu yana Türkiye’nin hafızası gibi. Türkiye’de ne yaşandıysa açın 2006’dan bu yana seyredebilirsiniz ülkede neler olduğunu. Mesela maskeli dizi çektik biz. Bunun yanı sıra hani ne kadar katkımız oldu olmadı bilmiyorum ama gündemde olan her şeye parmak basmaya var olan olumsuzlukları bizim nezdimizde birazcık daha duyarlı hale getirmeye çalıştık. Birkaç kişi bile bizim sayemizde bir şeyler olduysa, bizim sayemizde birkaç tane polis mesleğini seçmek gibi bir tercih yaptılarsa ne mutlu bize.

Başarı sadece bizim değil seyircimizin de. Seyircimiz de 600 bölüm bizi terk etmeden izledi. Buna layık olmaya çalışıyoruz. 600 bölüm gerçekten dile kolay ama baştan başlayıp 600’e kadar saysanız bile 3 dakika sürüyor, yani o yüzden inşallah bakalım devam ettiğimiz yere kadar devam edeceğiz.”