SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 21:45

SON HABERLER

Şevket Çoruh, Arka Sokaklar’da söylenmeyeni söyledi!

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, Arka Sokaklar dizi ekibi ile birlikte 2006 yılından bu yana birlikte bulunuyor. Mesut komiser karakterine hayat veren oyuncu, izleyiciler tarafından da çok seviliyor. Diziden kazandıklarını Baba Sahne isimli açtığı tiyatroya harcayan oyuncu, sanatını da sürdürmenin mutluluğu içinde.

Proje 2006 yılında ilk kendisine geldiği zaman bu kadar uzun süreceğine inanmadığını belirten Şevket Çoruh, tüm ekip ile birlikte önemli bir iş yaptıklarının altını çizdi. Oyuncu bugüne kadar pek de dillendirilmeyen ama dizinin büyük bir şansının da olduğunu ifade etti. Belki Arka Sokaklar büyük emekler ile yoluna devam ediyor ama şansının da yanında olduğu gerçeğini unutmamak lazım.

Şevket Çoruh, dizide artık aile gibi olduklarını ve haftanın büyük kısmında birbirlerini gördüklerini vurguladı. Ünlü oyuncu, 600. bölüm pastasını ekip arkadaşları ile birlikte kesti ve şu açıklamayı yaptı:

“Türker Bey en başında uzun soluklu bir iş yaptığını söylemişti. Bu onun inanılmaz öngörüsü oldu. İlk konuştuğumuz gün 2006’da inandırıcı gelmemişti ama öngörüleri doğruymuş Türker Abi’nin. Bu yalnızca öngörüyle değil tabi ki büyük bir birliktelik. Senaristiyle, yazarıyla, yönetmeniyle, tüm ekiple, sahne önü sahne arkasındaki herkesle kurgusuyla, sesiyle vs. önemli bir başarı.

600 bölüm 16 sene 16 sezon bir dizinin devam etmesi tabi birazcık şansı da var şanslı bir iş açıkçası. Türk televizyonlarında diğer iş yapan diğer tüm emekçi kardeşlerimizin projeleri de böyle uzun seneler devam eder temennisinde bulunalım. Ekip olarak 600 bölüm yan yanayız bu da bizim için çok önemli.
Ben akrabalarımdan çok Zafer Abiyi, Özgür’ü, iş arkadaşlarımı görüyorum. Çünkü haftanın 6 -7 günü hemen hemen buradayız. Yeni arkadaşlarımız katıldı dizimize. Onlarla beraber bu sezonu da tamamlayacağız. 600 bölüm bizim için birçok hatıra var.

Dizimizden ayrılan arkadaşlarımız, kaybettiğimiz oyuncu abilerimiz ablalarımız oldu, onları da analım burada. Bizim için dediğim gibi çok önemli, Kanal D için de 16 sezon devam eden çok kült bir iş haline geldi.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler