Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kız Kardeş dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi, pasta keserek kutladı!

Üç Kız Kardeş dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi, pasta keserek kutladı!

tarafından ker_def

Üç Kız Kardeş ekibi izleme yemeğinde bir araya geldi… Kanal D ekranında 22 Şubat Salı akşamı yayınlanan ilk bölümü birlikte izleyen dizinin oyuncu kadrosu ve teknik ekibi bir hayli heyecanlıydı. Dizi ilk bölümü ile reytinglerde beklentilerin biraz altında oranlar elde etti. Ortalama reytinglerle ekran ömrüne başlayan dizinin ikinci bölümden itibaren daha iyi sonuçlar alması bekleniyor.

Yayınlanan ilk bölüm, izleyiciler tarafından beğenildi. Sosyal medyada da birçok olumlu paylaşım yapıldı.  Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği yeni dizisi Üç Kız Kardeş, güçlü bir hikayeye sahip.

Üç Kız Kardeş dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi, pasta keserek kutladı! 9

Dizi oyuncuları ve set ekibi Ayvalık’ta düzenlenen izleme yemeğinde bir araya geldi. Alkışların havada uçuştuğu yemekte, oyuncuların heyecanları ise gözlerinden okunuyordu. Tüm ekibin bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiği yemek eğlenceli anlara sahne oldu.

Üç Kız Kardeş ekrana gelen ilk bölümü ile de izleyiciden tam not aldı. Sosyal medyada bölüm boyunca çok konuşulan dizi için “Tam aile dizisi. İclal Aydın seni ekranda görmeyi çok özlemişiz. Sıcacık hikayesi ile beni içine çekti” şeklinde yorumlar aldı.

Üç Kız Kardeş dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi, pasta keserek kutladı! 10

Dizinin oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi, pasta keserek kutladı! 11

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de…