SON DAKİKA
7 Şubat 2023 10:54

SON HABERLER

Üç Kız Kardeş dizisi çok etkili bir başlangıç yapacak!

Kanal D ekranında yeni bir dizi başlıyor. Duygusal sahneleri ile herkesi etkileyecek olan Üç Kız Kardeş isimli dizinin hem hikayesi çok okunan aynı isimli romandan senaryolaştırıldı hem de çok iddialı bir kadro kuruldu.

İlk bölümü 22 Şubat Salı akşamı yayınlanacak Üç Kız Kardeş’den duygusal ön izleme…. Duygulandıran görüntüler ve sözler dikkat çekici: “Keşke hiç büyümeseydin de benim o güzel, küçük ve uslu kızım olarak dizimin dibinden ayrılmasaydın… Ne zaman bana ihtiyacın olursa ben senin hep arkandayım…”

Kanal D’nin, yapımı Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş ilk bölümü ile 22 Şubat Salı (yarın) akşamı ekrana geliyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanacak olan dizinin 1’inci bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Türkan (Özgü Kaya) ve babası Sadık’ın (Reha Özcan) duygusal anlarının yer aldığı sahne herkesi derinden etkiledi.

Üç Kız Kardeş, ilk bölümü ile 22 Şubat Salı akşamı Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler