Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinden ilk buluşma, okuma provaları başladı!

Üç Kız Kardeş dizisinden ilk buluşma, okuma provaları başladı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin yeni sezonda büyük bir merakla beklenen Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları bir araya geldi ve bu ilk buluşma da heyecanı bir hayli artırdı. Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorlar kıran, aynı isimli romanından uyarlanan yeni dizisi Üç Kız Kardeş’in oyuncuları okuma provası için bir araya geldi.

Ocak ayında yayınlanması planlanan dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak. Dizinin oyuncu kadrosu çok etkili isimlerden oluşturuldu. Üç Kız Kardeş, yeni sezonda çok etkili bir yapım olmaya aday…

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Mert Özcan, Ece Baliç.”

blank

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan “Üç Kız Kardeş” yakında Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

blank