Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kuruş dizisinde Nursel Köse’den sonra bir başrol oyuncusu daha finali göremeyecek!

Üç Kuruş dizisinde Nursel Köse’den sonra bir başrol oyuncusu daha finali göremeyecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Üç Kuruş dizisi, Ay Yapım imzasını taşıyor. İçerde ve Çukur’un ardından Üç Kuruş ile izleyicileri yeniden ekrana çeken Show TV, tek sezonluk projeden son dönemde beklediği iyi reytingleri alamıyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nursel Köse, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade’nin başrolünde başlayan Üç Kuruş dizisi, şimdiye kadar 24 bölüm yayınlandı. Dizinin finalinin ise 28. bölümde gerçekleşeceği biliniyor. 2 Mayıs Pazartesi günü bayram haftası nedeniyle yeni bölümü yayınlanmaması beklenen Üç Kuruş’un finali Mayıs sonunda gerçekleşecek.

Tahminlere göre 30 Mayıs pazartesi günü dizi 28. ve final bölümü ile yayınlanacak. Önceki hafta diziden başrol oyuncularından Nursel Köse ayrılmıştı… Hikayede bir ayrılık daha yaşanacak. Dizinin finalini göremeyecek isimlerden birisi de Nesrin Cavadzade oldu… Ünlü oyuncu hikayeye veda ediyor.

Dizide Bahar karakteri ile yer alan ve Yasak Elma’dan sonra yine etkili bir çıkışa imzasını atan Nesrin Cavadzade, başarılı performansı ile hayranlarından büyük ilgi gördü. Oyuncunun hikayeye erken veda etmesi, tatile de erken girmesini sağlayacak.

Yaz döneminde nişanlısı Gökhan Alkan ile evlenebileceklerine yönelik iddialar bulunurken, Nesrin Cavadzade’ye de şimdiden farklı projelerden teklifler gelmeye başladığı belirtiliyor. Oyuncunun dijital platformların da yoğunlaştırdığı sektörde, fazla beklemeden yeni bir projeye başlaması şaşırtıcı olmayacaktır.