Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü sunucu Halit Kıvanç’tan üzücü haber geldi!..

Ünlü sunucu Halit Kıvanç’tan üzücü haber geldi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay– Usta gazeteci, sunucu ve maç spikeri Halit Kıvanç’ın sağlık durumu kötüleşti. Kıvanç ile ilgili gelişmeyi duyuran ‘Var Odası’ programının yorumcusu Ertem Şener, 97 yaşındaki Kıvanç’ın sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Halit Kıvanç’ın eşinin, “Artık kimseyi tanımıyor, konuşamıyor ve çok hasta” sözlerini aktaran Ertem Şener’in instagram hesabından yaptığı açıklama Halit Kıvanç’ın hayranlarını üzdü. Halit Kıvanç’ın hasta olduğunu duyuran Ertem Şener, Kıvanç için dua istedi.

Ertem Şener, Halit Kıvanç’ın sağlık durumuyla ilgili şu bilgiyi verdi; “Halit Kıvanç ustamızı aradım dün akşam. Kendisini programımıza davet edecektim. Çok değerli ve kıymetli eşi, hanımefendi telefonu açtı. Sesini duymak istedim Halit abimizin, ustamızın. ‘Mümkün değil şu an’ dedi ve ekledi; ‘Artık kimseyi tanımıyor, konuşamıyor ve çok hasta.’

Ünlü sunucu Halit Kıvanç'tan üzücü haber geldi!.. 65

Türkiye’ye maç anlatmayı, futbolu, sporu, konuşmayı öğreten büyük ustamız için lütfen dua edelim. Sesi ile büyüdük. Sesi ile bu işi sevdik. Bana hep sorarlar; Anlatıp da unutamadığın maç hangisi? Cevap çok net. Tabii ki, Halit Kıvanç ustam ve İlker Yasin ile, büyüklerimle beraber anlattığım, Fenerbahçe – Sevilla şampiyonlar maçı.

Ne Ronaldinho’nun çalımları, ne Messi’nin büyük futbolu, ne Ronaldo’nun büyülü futbolu, ne diğerleri… Sadece Halit Kıvanç ile beraber anlattığım Fenerbahçe – Sevilla maçı. Dua ediyoruz Halit Kıvanç ustamıza, büyüğümüze, Türkiye’nin sesine. Allah şifalar versin. Seni, sizi çok ama çok seviyorum HALİT KIVANÇ hocam.”