SON DAKİKA
26 Haziran 2022 23:37

SON HABERLER

Yalan Dünya’nın Gülistan’ı Hasibe Eren yeni rolünde herkesi şaşkınlığa uğratacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hasibe Eren televizyon dünyasının en başarılı kadın komedi oyuncularından birisi. Bugüne kadar neredeyse her dizisinde izleyicisini güldüren Hasibe Eren yeni rolüyle ters köşe yapacak.

Başarılı komedi oyuncusu Hasibe Eren, ATV’nin yeni dizisi Hakim’le anlaştı. Bu hafta sonu sete çıkması beklenen Hakim dizisinin güçlü kadrosu Hasibe Eren’le birlikte gücünü daha da artırdı. Hukuk içerikli olacak dizi büyük bir heyecanla bekleniyor.

Bugüne kadar hep komedi yapımlarında görmeye alıştığımız Hasibe Eren, Hakim dizisinde canlandıracağı rolle herkesi çok şaşırtacak. Çünkü Hasibe Eren yeni dizisinde acımasız bir mafya lideri olan Gülbahar’ı canlandıracak. Hakim’in orijinali Your Honor’da Big Mo isimli mafya karakterinin Türk versiyonundaki ismi Gülbahar olacak.

Başarılı oyuncu 1997 yılında dizi dünyasına adım attığı Sıdıka dizisiyle büyük bir üne kavuşmuştu. Hasibe Eren, Sıdıka’dan sonra Şaşıfelek Çıkmazı, Avrupa Yakası, Yerden Yüksek, Yalan Dünya, Aile İşi, Türk Malı gibi komedi dizilerinde rol almıştı. Eren en son Jet Sosyete dizisiyle ekrana gelmişti.

Limon Film’in Your Honor dizisinden uyarlanan Hakim, sezonun merakla beklenen işleri arasında yer alıyor. Yılmaz Şahin’in senaryosunu yazdığı diziyi Erkan Tunç ile Süleyman Mert Özdemir yönetecek. ATV ekranlarında yayınlanacak dizisinin ilk tanıtımı ilgiyle karşılandı.

Dizide Erdal Beşikçioğlu “Ömer”, Yurdaer Okur “Azem”, Uğur Yücel “Cevdet”, Ebru Özkan “Yasemin”, Eslem Akar “Deniz”, Fatih Berk Şahin “Ozan” ve Gülsen Tuncer “Semra” karakterlerine hayat verecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler