Ana sayfa Dizi Haberleri Yalancı dizisini bekleyenlene umut verici bir haber!

Yalancı dizisini bekleyenlene umut verici bir haber!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Yeni sezonda başlayacak dizilerin önemli bir kısmı sete çıktı. Şimdi herkes merakla dizilerin ekrana gelmeye başlayacağı zamanı bekliyor. Show TV’de ekrana gelmeye hazırlanan Yalancı dizisinin yayın tarihiyle ilgili de bir iddia ortaya atıldı.

Show TV’de ekrana gelecek olan ve Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı dizi Yalancı’nın ilk bölümünün 14 Eylül Salı günü ekrana geleceği iddia edildi. Bu resmi bir açıklama değil. Ancak ortada bir günün olması diziyi merakla bekleyenleri heyecanlandırdı.

BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan Yalancı’da, yalanın insan hayatında nelere mal olabileceği anlatılıyor.

Dizide Burçin Terzioğlu öğretmen Deniz’i, Salih Bademci de cerrah Mehmet’i canlandıracak. Dizide ayrıca Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak da başrollerde yer alıyor. Dizi özellikle bir süredir ekranlardan uzak olan Burçin Terzioğlu hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Yalancı dizisini bekleyenlene umut verici bir haber! 7

Yalancı dizisinin konusu şöyle:

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.