Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisi 52. yeni bölümde kim ölecek?

Yargı dizisi 52. yeni bölümde kim ölecek?

tarafından ker_def

Yargı’da nefesler tutuluyor… Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı 52’nci bölümünden nefes kesen tanıtım yayınlandı. Emniyetin önünde patlayan araba sahnesiyle biten bölümün ardından yeni bölümden gelen tanıtım soluksuz izlenecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

Patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönerken bir tarafta Derya’nın Pars diye haykırışları ile diğer tarafta Ceylin, Ilgaz ve Merdan’ın Metin için çırpınışları izleyenleri derinden etkileyecek bölümün sinyallerini veriyor.

Tanıtımın sonunda görünen vefat ilanı ise kimin öldüğüne dair merakı artırıyor. Yargı dizisi hayranları Pazar akşamı çok heyecanlı anlara tanıklık edecek.

Kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’ın başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda iddialı isimler bulunuyor.

Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş’in yer aldığı dizi ikinci sezonunda da başarılı reytingler elde etmeyi sürdürüyor.

Yargı 52’nci bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…