SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 12:00

SON HABERLER

Yargı dizisinde ortalık fena karıştı! Çaresizlik ve öfke hali yaşanıyor!

Kanal D ekranlarında büyük başarılar kazanan Yargı dizisinin her bölümü öncesinde izleyiciler büyük heyecan yaşıyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin başrolündeki dizinin yeni bölümünde duyguların karmaşıklaşacağı anlara şahitlik edeceksiniz.

Ceylin’e babasının ölümüyle ilgili gerçekleri kim söyleyecek? Ilgaz, sevdiği kadının babasını öldürenin Çınar olduğunu nasıl söyleyebilir ki? Metin’e duyulan öfke artacak, duygular karışacak. Çınar evi terk ederek, kendini kurtarmaya çalışacak. Zafer’in ölümüne neden olanlar bir bir ortadan kaybolurken, Ilgaz ise gerçeklere adım adım yaklaşan Ceylin’in karşısına çıkıp da Çınar’ın babasını öldürdüğünü söyleyebilecek mi? Ilgaz çok zor bir durumda ve izleyiciler Ceylin’i kaybetmemek istiyor ise mutlaka gerçekleri açıklaması gerektiğini düşünüyor.

Senarist Sema Ergenekon yine dizinin hayranlarının çok duygusal bir noktaya sürüklüyor. Ilgaz ve Ceylin ilişkisinin kaderinin yazılacağı gün geldi. Yargı dizisi 10 Nisan Pazar akşamı yayınlanacak olan 28. bölümü ile birlikte yine heyecan dalgası yaşatacak.

28. yeni bölümde; yaşadığı kaybın etkilerini üstünden atamayan Ceylin, Yekta’nın onu cinayet mahalline götürmesiyle gerçeklere adım adım yaklaşıyor. Ilgaz’ın çaresizliği Metin’e duyulan öfkeyi gittikçe arttırırken Metin’in bıraktığı mektupla birlikte ortalık karışıyor.

Sezonun en çok konuşulan dizisi Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında izleyenler Ilgaz’ın babası Metin’e duyduğu öfkeye tanık olacak. Tanıtımda Çınar’ın elinde bavuluyla evi terk edişiyle birlikte Metin’in mektup bırakıp ortadan kaybolduğu görülürken, Ilgaz’ın öğrendiği gerçek karşısındaki çaresizliği ve utancı izleyenlerin içini burkuyor.

Her şeyi bilen Yekta’nın Ceylin’i olay yerine götürdüğü anlar izleyenlerin nefesini tutmasına sebep oluyor. Tanıtımda fonda Gül’ün sesinden duyulan, “Gerçek sevginin önüne geçemez ne zaman ne de mekan…” sözüyle birlikte seyircinin kafasındaki “Ceylin ile Ilgaz’ın arası nasıl olacak?” sorusu Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Yargı dizisinin pazar akşamı yayınlanacak 28. bölümünde duygular karman çorman olacak.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber şu isimler yer alıyor:

“Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Şükran Ovalı, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.”

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler