Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda!

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D’nin Pazar akşamlarına damga vuran dizisi Yargı, 45. bölümüyle izleyenlerin eleştirilerini aldı! İlk yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen dizinin takipçileri, sosyal medyada bazı gelişmelerden dolayı mutsuzluklarını dile getirirken, diziyle ilgili olarak ilk kez bu kadar yoğun bir eleştiride bulundular!

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldıkları Yargı dizisinin yeni bölümünde izleyenler en çok Ilgaz ve Ceylin sahnelerinin azlığından yakınmakta! IlCey olarak sosyal medyada sıkça etiketlenen çiftin her sahnesine ayrı bir ilgi göstermekte Yargı izleyicileri. Her iki oyuncunun da başarılı performanslarıyla çok sevdirdikleri Ceylin ve Ilgaz karakteri, birbirlerine çok yakıştırılıyor. Aralarındaki romantik anlar da izleyenlerin en çok ilgi duydukları sahneler.

Fakat 45. bölümde izleyenlerin Ilgaz ve Ceylin’i çok fazla bir arada göremediklerini söyleyerek yaptıkları yorumlar dikkatleri çekti. Durumu tiye alarak daha önceki bölümlerde birlikte olan sahnelerine atıfta bulunarak “Kıymetini bilememiş!” yorumları yapıyor izleyiciler! Giderek Ilgaz ve Ceylin çiftinin yerini Derya ve Pars’ın almaya başladığı şeklinde eleştiriler getiren dizinin takipçileri, başrollerin az görünmesinden yakınmakta!

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 23

Son bölümde en çok eleştirilen durumlardan birisi de sıklıkla giren ve senaryoya eklenen reklam dolu sahnelerdi! Bir temizlik ürünü reklamı ile birlikte sürekli olarak dizide Pars ve Derya’nın yemek sahnelerinin yer aldığı yolunda eleştiriler getirdiler senariste!

Dizinin senaryosunu yazan Sema Ergenekon’a seslenen izleyiciler, Ceylin ve Ilgaz’ı birlikte daha çok görmek istediklerini belirtirken, ayrıca 45. bölümde Derya ve Ceylin arasındaki sahneden dolayı yaşadıkları hüsranı da dile getirdiler!

Derya’nın savcısı olduğu davada eşi ve kızı kaybolan arkadaşının avukatlığını yapması, Ceylin ve Derya’yı karşı karşıya getirdi! Ceylin, arkadaşının olayla bir ilgisi olma ihtimalinin araştırılması karşısında tepki verirken, Pars ve özellikle Derya’nın hışmına uğradı!

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 24

Pars, durumu idare etmeye çalışsa da Derya’nın sert tavırları, Ceylin’in onlardan önce olayın peşine düşerek arkadaşı lehine kanıt toplamaya çalışması, iki arkadaşı karşı karşıya getirdi!

Ceylin’in bu davada haklı çıkmasını izleyici o kadar çok istiyor ki Yargı dizisinin resmi sitesinden bile bu sesler duyulmuş gibi yapılan paylaşım dikkatlerden kaçmadı! “Bu davada Ceylin’in haklı çıkması artık istek değil, resmen ihtiyaç” sözüyle, aslında izleyicinin duygularına tercüman olunuyordu adeta!

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 25

Derya’nın çok sert bir şekilde evine çağırdığı Ceylin’e tavrı, izleyenlerin çok haksız bulduğu bir tavırdı. Bu sahne sonrasında Derya’nın haklı çıkma ihtimali bile izleyenleri gerdi! Bazı izleyiciler, Ceylin’in kurallara uymasına karşılık Derya’nın takındığı sert tavrın giderek onun daha antipatik bir hale gelmesine neden olduğu görüşünde…

Derya’nın önce adliyede daha sonra da evinde Ceylin’e karşı sert konuşması, tavırları, anlam verilemeyen halleri dikkat çekti yeni bölümde! Kimsenin böyle bir tavrı beklemediği Derya’nın, önce Ceylin’i arkadaşı olarak evine çağırıp samimi bir ortamda konuşma ayarlaması, elinde çiçekle gittiği Derya’nın evinde Ceylin’in uğradığı tavır, pek de izleyici tarafından kabul bulmadı!

45. bölüme gelen eleştirilerin yoğunluğu, sosyal medyada gözlenmekte. İzleyiciler, heyecanı hiç düşmeyen, her bölümde yeni gelişmelerle ekrana kilitleyen, şaşırtan, çoğu zaman şok eden sürükleyici olaylardan sonra yeni bölümü aynı heyecanda bulamadı!

Gelen yorumlardan da görüleceği üzere eleştiriler özellikle Ceylin ve Ilgaz sahnelerinin yerini daha çok Pars ve Derya sahnelerinin alması, Ceylin ve Derya arasında yaşanan gerginlik ve bölümün önceki bölümlere oranla daha heyecansız geçtiği yönündeydi.

İşte gelen yorumlardan bazıları…

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 26

 

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 27

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 28

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 29

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 30

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 31

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 32

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 33

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 34

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 35

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 36

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 37

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 38

Yargı dizisine hiç böyle eleştiriler gelmemişti! İzleyici isyanda! 39