Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisini durdurmak mümkün değil artık! En son Sefirin Kızı dizisinin kırdığı rekoru yeniden kırdı!

Yalı Çapkını dizisini durdurmak mümkün değil artık! En son Sefirin Kızı dizisinin kırdığı rekoru yeniden kırdı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayılanan Yalı Çapkını dizisi, reytingleriyle her bölümde daha çok şaşırtmaya devam ediyor! Sezonun en yüksek reytinglerine ulaştığı bir süredir zaten dillerde olan Yalı Çapkını dizisi, yayınlanan 10. bölümü ile Total’de 13,73 reyting alarak kendi rekorunu da kırmayı başardı!

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un yer aldıkları Yalı Çapkını dizisi, OGM Pictures imzalı ve gerçek hayat hikayesinden uyarlanan bir yapım. Dizide Seyran ve Ferit karakterlerine hayat veren Saraçoğlu ve Demir, sosyal medyanın gündeminden düşmüyorlar! Başarılı oyunculukları ile dizinin en çok konuşulan iki ismi olarak her sahneleri olay oluyor adeta!

Birbirleriyle atıştıkları, didiştikleri sahnelerle birlikte kimi zaman gerilim yaşanan sahneleriyle de Ferit ve Seyran olarak her bölümde ilgiyi üstlerine çekiyorlar. Dizide ayrıca Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Gülçin Santırcıoğlu da öne çıkan rollerde yer almakta.

Yalı Çapkını dizisini durdurmak mümkün değil artık! En son Sefirin Kızı dizisinin kırdığı rekoru yeniden kırdı! 69

Yalı Çapkını dizisi, sezonda en hızlı çıkışı yakalayan dizi olarak bu yıla damgasını vurmakta! Her bölümüyle üç kategoride de birinci olmanın yanı sıra çift haneli reyting rakamlarıyla da ayrıca dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünün 13,73 reytinge ulaşmış olmasıyla, kendi rekorunu kırdığı da görüldü! Hem sezonun en yüksek reytingini aldı dizi hem de bir önceki hafta kendi kırdığı rekorun üstüne çıktı!

Üstelik ekranda son olarak 2020 yılının Ocak ayında Sefirin Kızı dizisi tarafından kırılan 12 üstü reytingi de kırmayı başardı! Aradan geçen 3 yılın ardından 13 üzeri reytingi ile bu rekoru da kırdı!

Yalı Çapkını dizisini durdurmak mümkün değil artık! En son Sefirin Kızı dizisinin kırdığı rekoru yeniden kırdı! 70

Total’de 13,73, AB’de 11,19 ve ABC1 kategorisinde ise 12,56 reyting puanları ile günün en çok izlenen dizisi olmanın yanı sıra haftanın, ayın, hatta bu sezonun en yüksek reytingine sahip dizisi olarak Yalı Çapkını her bölümüyle milyonları ekran başına kilitliyor!

14’e dayanan reytingleri ile bu hafta şaşırtıcı gelişmeleri beraberinde getiren Yalı Çapkını dizisinin Youtube üzerinden yayınlanan bölüm ve fragmanları da milyonlara ulaşan izlenme rakamlarıyla çok dikkat çekiyor.