SON DAKİKA
28 Ocak 2023 05:16

SON HABERLER

Doğancan ve Endersu gelirse şaşırmayın! Yasak Elma’da hem kahkaha attıran hem de eleştiri alan olay!

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma, 156. bölümüyle izleyiciyi yine şaşırtan ve aynı zamanda da güldüren gelişmelere sahne oldu! Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz’ın rol aldıkları dizide Ender’in hamilelik planları, izleyiciden kimi eleştiriler aldı!

Şevval Sam’ın hayat verdiği Ender’in, daha önceki dönemlerde kendine has özellikleri, tavrı, duruşu ile fenomen bir karakter olmasına karşılık giderek daha çok Yıldız’ın arkasında kaldığı görüşünde izleyenler. Hatta onu taklit eden ve Doğan’ın Yıldız’a olan ilgisini görüp kıskançlıktan ne yapacağını şaşıran Ender’in bir çocuk yapma fikri, izleyicide pek de ona yakıştırılan bir hareket algısı yaşatmadı!

Ender’in daha önce Yiğit ve Erim isimli iki erkek çocuğu olduğunu hatırlatan izleyicilerden bazıları “Önce onlara annelik yapsın” diyerek yaşanan gelişmeleri eleştiriyor. Üstelik Yıldız ve Ender’in Halit’ten birer çocukları olmasından sonra bu kez de Doğan’dan çocuk sahibi olmaları da espri konusu oluyor!

Kardeşine Doğan’dan hamile kalma planlarını anlatan Ender’e Caner’in sözleri ise diziyi izleyenleri hem güldürdü hem de ‘çok doğru söyledi!’ dedirtti! Caner, “Abla senin hamileliğin de çekilmez. Zaten normal halin bile bi garip. Şimdi kış vakti bizden karpuz falan isteyeceksin” diyerek bu durumdan hiç hoşnut olmazken Yıldız’ın çocuklarına Halitcan, Yıldızsu ismini vermesine gönderme yaparak “Doğancan, Endersu… Abla ben vallahi kaldıramayacağım artık” diyerek dalgasını geçmesi de izleyenleri çok güldüren bir sahneydi!

Ender karakterinin güçlü ve kendine has tavırlarının giderek Yıldız’ın altında ezilmesine şahit olan izleyici, bu durumdan pek de memnun değil! 156. bölümde Ender’in hamile kalma çabaları karşısında izleyicilerden de çeşitli eleştiriler geldi.

İşte o yorumlardan bazıları…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler