Ana sayfa Sosyal Medya Yargı dizisiyle hala gündem olan Onur Durmaz, yeni dizisine de kötü şöhretini taşıdı!

Yargı dizisiyle hala gündem olan Onur Durmaz, yeni dizisine de kötü şöhretini taşıdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yargı dizisinde Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz, hikayenin çok ilginç noktalara gitmesi nedeniyle hala konuşulan bir isim. Diziden ayrılmasından uzun bir zaman geçmesine rağmen, senarist Sema Ergenekon’un bilmece gibi senaryosunda, Engin karakteri hiç gündemden düşmedi.

Engin’in tüm olayları planlayan kişi olması ve karakterin ölmesine rağmen hala dizinin sürükleyici unsuru olarak öne çıkması da oyuncu Onur Durmaz’ı sürekli gündem yapıyor. Oysa ki Onur Durmaz çoktan Yarg dizisini aklından çıkarttı ve kendisini yeni bir role hazırlıyor.

Yargı dizisinde bu kadar büyük planlar yapan ve hikayeyi bu kadar çok etkileyen Engin karakterinden sonra oyuncuyu, Kara Tahta isimli TRT1 dizisinde kebapçıda çalışan birisi olarak izleyeceksiniz.

Yargı dizisiyle hala gündem olan Onur Durmaz, yeni dizisine de kötü şöhretini taşıdı! 7

30 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanması beklenen yeni dizide Furkan Andıç ve Miray Daner ikilisi buluştu. Cengiz Bozkurt’un da kadrosunda yer aldığı dizide Onur Durmaz ise Cafer karakteriyle yerini aldı.

Yeni dizide kebapçıda çalışan Cafer, hikayenin kötü adamı olan Bekir’in tarafında yer alacak. Yani Engin karakterinin izlerini Kara Tahta dizisinde de görmeniz mümkün olacak.

Onur Durmaz’ın artık üzerine yapışma ihtimali beliren, sinsi ve planlı kötülük yapan birisi olma hali bakalım Kara Tahta dizisiyle daha mı çok kanıksanacak, yoksa rol oyuncuyu çok farklı bir yere mi sürükleyecek?

Miray Daner’in canlandıracağı Irmak karakterinin nişanlısı olan ve atölyesi bulunan Bekir karakterinde ise Kerem Arslanoğlu canlandıracak.

Onur Durmaz ile Kerem Arslanoğlu yeni dizinin yeni kötü adamları olacak gibi duruyor… Kara Tahta dizisinin yarım kalan bir aşkın hikayesi olması ve başrol çiftinin de çok iyi seçilmesi dikkatleri çeken bir detay oldu.