Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı’nın tahtı ele geçirdiği sosyal medyada, Tozluyaka final yaparken Teşkilat’ı ezip geçti!

Yargı’nın tahtı ele geçirdiği sosyal medyada, Tozluyaka final yaparken Teşkilat’ı ezip geçti!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Pazar akşamları yayınlanan 4 diziden birisi, 25 Aralık’ta son bölümüyle ekrandaydı! Fox TV’de yazlık dizi olarak başlayan ama sezonda da devam eden gençlik dizisi Tozluyaka, 26. bölümüyle ekrana veda etti. Pazar akşamlarının diğer 3 dizisine karşı reytinglerde mücadele edemeyen dizi, vedasıyla izleyenlerini üzdü.

Tozluyaka, NTC Medya imzalı, dram ve gençlik türündeki bir dizi olarak ekrana geliyordu. Başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen’in yer aldıkları dizinin genç kuşak oyuncuları ise ayrıca ön plana çıktı. Bu isimler arasında Serra Pirinç ve Ahmet Haktan Zavlak yer almakta. İki genç oyuncunun Zeynep ve Çağrı rolüyle yer aldıkları dizideki performanslarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmemeleri de ayrıca dizi adına dikkat çeken bir ayrıntıydı.

Yargı'nın tahtı ele geçirdiği sosyal medyada, Tozluyaka final yaparken Teşkilat'ı ezip geçti! 9

Dizi, son bölümüyle ekrana geldiği akşam reyting tablosunun ilk 10 sıralamasında yine yer alamadı! Fakat sosyal medyadaki zaferi, gözlerden kaçmadı! Gençlik dizisi olarak sadık bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen dizi, daha çok sosyal medya üzerinden izlenme oranlarıyla gündeme geliyordu. Ayrıca yine sosyal medyanın gündeminde, rakip dizilere de meydan okumaktaydı. Final bölümüyle de aynı akşam karşı karşıya geldiği Yargı dizisine olmasa da Total’de bu haftanın birincisi olan Teşkilat dizisini geçerek bir başarıya da imza atmış görünüyor!

Yargı'nın tahtı ele geçirdiği sosyal medyada, Tozluyaka final yaparken Teşkilat'ı ezip geçti! 10

Yargı dizisi,  Adba.tv tarafından yapılan ölçümlemede 21 bin 900 ileti ile günün en çok konuşulan, en popüler dizisi olmayı başarırken Tozluyaka da 21 bin 400 ileti ile Yargı’yı izliyor. Teşkilat dizisinin Tozluyaka’nın yarısı kadar bir iletiyle gündeme geldiği akşam, Show TV’nin aile komedisi dizisi ise 2 bin 600 ileti ile 4. sırada.

Yargı'nın tahtı ele geçirdiği sosyal medyada, Tozluyaka final yaparken Teşkilat'ı ezip geçti! 11

Pazar akşamları ekrana gelen 4 diziden biri veda ederken, kalan 3 dizi, hem reytinglerde hem de sosyal medyada rakip olmaya devam ediyor! Önümüzdeki haftalarda bu dizilerin karşısına farklı kanalların yeni yapımlarının gelmesi de olası…