SON DAKİKA
29 Ocak 2023 04:59

SON HABERLER

Yeni Hayat dizisi büyük sınav verecek, belki de her şey çok değişecek!

Yeni Hayat’ta aksiyon ve romantizm bir arada yaşanacak. İlk iki bölümüyle yayınlanan ve heyecanlı bir diziye kavuşan izleyiciler, yeni bölümde neler yaşanacağını da merakla bekliyor. Yeni Hayat dizisinde reytingler Kanal D’nin beklentilerinin altında kalsa da yine de gelecek vaat etmeyi sürdürüyor. Dizide etkili bir oyunculuk sergilenmesi de ilginin yüksek olmasının nedenleri arasında bulunuyor.

Kanal D’nin Perşembe akşamı 3’üncü bölümüyle ekrana gelecek dizisi “Yeni Hayat”, farklı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla sosyal medyada da çok konuşuldu. Aksiyon sahneleri ile de dikkat çeken Yeni Hayat dizisi için büyük bir sınav da başlıyor. Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri Perşembe günü yeni sezonlarıyla ekranda olacak. Bakalım Yeni Hayat dizisi iki güçlü rakibinin karşısında neler yapabilecek? Dizinin reytingleri düşer ise Kanal D’nin gün değiştirmesi zorunlu hale gelecektir.

Bordo bereli iken artık koruma olarak hayatını kazanmaya başlayan Adem’i canlandıran Serkan Çayoğlu, tehlikeli aksiyon sahnelerinde dublör kullanmıyor. Yeni Hayat’ın heyecan yaratan o sahnelerine sosyal medyada da çok konuşuluyor. Dizinin yeni bölümüne iş insanı Timur’u canlandıran Tayanç Ayaydın da çatışma sahnesiyle damga vuracak. Timur, karısı Yasemin’i (Melisa Aslı Pamuk) korumak için ateş altında kalacak.

Müslüm Gürses’li tanıtım!

Yeni Hayat’ın 3’üncü bölüm tanıtımında Müslüm Gürses’in yorumladığı Gönül şarkısı kullanıldı. Aksiyon ve romantizmin bir arada yer aldığı, Gönül’le taçlanan tanıtımla 3’üncü bölüm şimdiden merak uyandırdı.

Senaryosunu Makbule Kosif’in yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı, yapımını Ojo Pictures’ın, yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner’in üstlendiği dizisi Yeni Hayat, yeni bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler