Ana sayfa Dizi Fragmanları Yürek Çıkmazı dizisi 3. bölüm fragmanı; Halil, annesinin ölümü sonrası gerçeğin peşinde

Yürek Çıkmazı dizisi 3. bölüm fragmanı; Halil, annesinin ölümü sonrası gerçeğin peşinde

tarafından ker_def

Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı, TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Yürek Çıkmazı, 15 Kasım Salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımıyla ekranlara gelen “Yürek Çıkmazı” dizisinin üçüncü bölümünde Halil annesinin ölümünün peşini bırakacak mı? Yürek Çıkmazı; kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının öyküsünü ekranlara taşıyor. İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Arabasını darp edenin Cennet’in oğlu Halil Tekin olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şok yaşar. Halil için de durum farklı değildir. Caner’i beklerken karşısında Zeynep’i bulmuştur. Üstelik genç kadın annesinin avukatıdır. Cennet’in mektubunu okuyan Halil; Birsen ve Feride’den farklı, annesinin hayatı boyunca şiddete maruz kaldığını kabul eder.

Ama bu da ona göre geç kalınmış bir hamledir. Ve şimdi bunun kimseye bir faydası yoktur. Zeynep’e bu işin peşini bırakmasını söyler. Kendi de öyle yapacak, hayatına devam edecektir. Ancak ablasından öğrendiği yeni bir bilgi, Halil’in kendini sorgulamasına neden olur.

Öte yandan çaresizce bir ipucu arayan Zeynep, hiç beklemediği birinden bir telefon alır.

“Yürek Çıkmazı” 3. bölümüyle 15 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de