Ana sayfa Dizi Arşivi Yürek Çıkmazı dizisinin oyuncu kadrosu, hikayesi ve tüm detayları!

Yürek Çıkmazı dizisinin oyuncu kadrosu, hikayesi ve tüm detayları!

tarafından ker_def

Sezonun en iddialı projelerinden olan TRT 1’in yeni dizisi “Yürek Çıkmazı”, 1 Kasım Salı günü ekran yolculuğuna başlıyor. TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Yürek Çıkmazı büyük bir dram hikayesi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı projeleri arasında yerini şimdiden alan “Yürek Çıkmazı”, son 2 sezona damgasını vuran Masumlar Apartmanı dizisinin yarattığı etkiyi yaratacak gibi gözüküyor.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin yayın tarihinin açıklandığı tanıtım sosyal medyada çok konuşulurken, tanıtım için birçok sayıda yorum geldi. Sosyal medyadaki çok olumlu yorumlar, dizinin iyi bir çıkış yapabileceğini gösterdi.

Dramatik hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyacak.

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’yı bir araya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor.

“Bilseniz ölmem ne uzun sürdü”

Bazı hikayeler sondan başlar. Tıpkı Cennet’in hikayesi gibi… Hayatı boyunca susmuş bir kadındı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden önce bir mektup bıraktı geride.

Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”

“Yürek Çıkmazı” 1 Kasım’da TRT 1’de…