46 Yok Olan, nefes kesici bir bölümle geliyor…

03 Haziran 2016 Cuma

46yokolan1
’46 Yok Olan’da Murat, Ezo’yu uyandırana kadar durmamaya kararlı!
46yokolan4
Star TV’de yayınlanan dizi bu akşam 10. bölümüyle ekrana gelecek. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu Yasemin Allen ve Melis Birkan’ın rol aldığı 46 Yok Olan’ın yapımcılığını Nunova Film’in yönetmenliğini Serdar Akar üstleniyor. İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar…
46yokolan2
Murat’ın yaşadığı değişim çevresinin dikkatini çekmeye başlamıştır. Fakat Murat, Ezo’yu uyandırana kadar durmamaya kararlıdır. Öte yandan Doğan, Murat’ın cinayetlerini ortaya çıkartmak için hummalı bir çalışma içine girer. Yine de Selin’i teorilerine inandırması kolay olmayacaktır.
46yokolan5

Ferit ve Yıldız, Murat’ın babasının cinayeti ile ilgili daha fazla detay öğrenmesini istemezler. Vecdi’nin sunduğu çözümü Ferit kabul etmeyecektir. Buna rağmen Yıldız kendi bildiğini yapmaktan geri durmaz. Ezo’nun yürümesiyle şoka giren Ceyla, yaşananlar karşısında ne tepki verecek?
46yokolan3
Bugüne kadar Murat için yaptıklarıyla kendi hayatının gidişatını karşılaştırınca patlama noktasına gelen Salim ve Murat arasında yaşanacak tartışmanın sonuçları ne olacak?

46 yok olan haberleri için

erdal beşikçioğlu haberleri için