Ana sayfa Dizi Haberleri 9 Kasım reytingleri; Kuruluş Osman, Tuzak, Gecenin Ucunda, O Kız, Hayat Bugün, Bir Peri Masalı dizilerinin reyting sonuçları!

9 Kasım reytingleri; Kuruluş Osman, Tuzak, Gecenin Ucunda, O Kız, Hayat Bugün, Bir Peri Masalı dizilerinin reyting sonuçları!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çarşamba akşamları yayınlanan diziler arasında çok önemli projeler bulunuyor. Kuruluş Osman dördüncü sezonda da devam eden en önemli dizi olarak her çarşamba akşamı reytinglere damgasını vuruyor. atv ekranında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 103. bölümü yayınlandı. Dizinin yine tüm kategorilerde en iyi reytinglere alarak birinci olduğunu görüyoruz. Çok başarılı reytingler almış olsa bile, Kuruluş Osman geçen sezon olduğu gibi çift haneli reytinglere de ulaşamadığı için biraz ilgi kaybı yaşandığı gözlemleniyor.

tv8 ekranında yayınlanan Tuzak dizisinde ise Akın Akınözü ile Bensu Soral ikilisini başrolde görüyoruz. Tuzak dizisinin 5. bölümü 9 Kasım Çarşamba akşamı ekrana geldi. Ancak reytingler yine istenilen düzeyde değil. Tüm kişiler kategorisinde dizinin on dördüncü sırada yer aldığını ve düşük bir oran elde ettiğini görüyoruz. AB grubunda dördüncü olarak iyi bir sonuç elde eden Tuzak, ABC1’de ise dokuzunculuk elde etti.

Gecenin Ucunda dizisi ise Star TV ekranında yayınlanıyor ve Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu için büyük önem taşıyor. Hem başrolde yer alan ikili hem de dizinin yapım ortağı olarak kariyerlerinde yeni bir döneme başladı. Ancak dizinin reytingleri iyi gelmiyor. 6. bölüm tüm kişilerde on birincilik, AB’de dokuzunculuk ve ABC1’de ise on ikincilik gibi düşük sıralar elde etti. Reytinglerin de ortalama oranların bir hayli altında gerçekleşmesi dizinin hayranlarını üzdü.

O Kız dizisi de Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından birisi oldu. Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi iki yetenekli oyuncunun başrolünde yer aldığı dizinin hikayesi çok etkileyici bir şekilde devam ediyor. 9 Kasım’da yayınlanan O Kız dizisi 8. bölüm reytingleri, fena değil. Tüm kişiler ve AB gruplarında yedinci olan dizi, ABC1’de ise altıncı sırada. Ancak dizinin tüm gruplarda da reytinglerinin rakiplerine nazaran fena olmadığını hatta tüm kişilerde ortalama oranları elde ettiğini belirtelim.

Hayat Bugün dizisi, Show TV’nin yeni projelerinden birisi ve New Amsterdam isimli Amerikan dizisinin dünyadaki ilk uyarlaması. Ulaş Tuna Astepe’nin doktor Barış Güvener olarak çok ilgi gördüğü dizinin reytingleri de merakla bekleniyor. 9 Kasım’da dördüncü bölümü yayınlanan dizinin reytingleri o kadar düştü ki, izleyicilerin pek de memnun kalmadıkları bu oranlardan belli. Dizinin 4. bölümü tüm kişilerde 22. olurken, AB’de 21. ve ABC1’de de 17. sırada.

Bir Peri Masalı dizisi ise Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor ama şimdiye kadar reytinglerde beklentilerin çok altında kaldı. Alina Boz ile Tarık Emir Tekin ikilisinin başrolündeki dizinin 7. bölümü yayınlandı. Bir Peri Masalı dizisi için final ihtimalini artıran bir reyting sonucu ortaya çıktı. Tüm kişilerde on ikinci olan dizi, AB’de on dördüncü ve ABC1’de de on üçüncü sırayı aldı. Reyting oranları oldukça düşük geldiği için Fox TV’nin diziyi yayından kaldırma kararı alması durumumda buna kimse şaşırtmayacaktır.