Ana sayfa Dizi Haberleri Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı’da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti!

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı’da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Fox TV’nin Kusursuz Kiracı dizisi, büyük umutlarla başlasa da 6 bölüm yayınlanabildi! Çekimleri aylar önce başlayan ve yaz dizisi olarak ekrana gelmesi beklenen diziyle ilgili kanal, sezonda yayınlama kararı almıştı. Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrolünde oynadıkları dizi, Eylül ayı ile birlikte ekrana gelmeye başladı. Ancak beklenenin altında reytingler alınca final bileti de kesildi!

Kanal, Salı akşamları yayınlanan dizinin, rakibi diziler karşısında çok düşük reytingler alması ve ilk 10 sıralamasında bile yer alamaması nedeniyle bitirdi! Farklı konusu, birbirinden başarılı oyuncularıyla izleyen pek çok kişi için ‘haksızlık’ duygusu yaşattı bu final kararı!

Başrolde yer alan isimlerin yanı sıra Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Ümmü Putgül, Umut Kurt gibi deneyimli ve başarılı isimlerin yer aldığı kadro, izleyenler tarafından çok beğenilmişti. Dizinin hikayesi de izleyicinin varolan dizilerin karşısında farklı ve alternatif bir konu olarak yorumlanıyor ve çok seviliyordu.

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 18

Fakat beklenen izleyici kitlesini oluşturamayan Kusursuz Kiracı için Fox TV hızlı bir şekilde final kararı aldı. Bu karar ile birlikte Salı akşamı son bölümü yayınlanan diziyi izleyenler sosyal medyada isyan ettiler! Dizinin dijital platformda yayınlanacak kalitede olduğu ve ekranda harcandığı görüşlerini paylaşıyorlar sıklıkla.

Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği Mona’nın aslında ciddi travmatik bir kişilik olduğu ortaya çıktı. Yangınları çıkaranın Mona olduğu anlaşılırken, Leyla’nın da pek çok izleyicinin tahmin ettiği gibi hayal olduğu anlaşıldı. Mona, arkadaşı Leyla’yı yetimhanede kalırken çıkardıkları bir yangında kaybetmişti. O günden beri de hayalinde yaşatıyordu.

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 19

Apartmandaki katilin ise Madam olduğu ortaya çıktı! Şuayip’i öldürüp altınlara konan Madam, ailesinin olan mülkü haksız bir şekilde Yakup’un dedesinin kendi üstüne geçirdiği ve zar zor binadan bir daire alabildiği ve daha sonra da Şuayip’i öldürdüğünü itiraf etti.

Altınları ise bulmuştu ve bina sakinlerine hediye etti. Mona ise Yakup’un kafasına vurup bayıltarak binayı ateşe verdi. Bütün bunları Leyla’nın yaptığı sanılırken, en sonda Mona’nın kişilik bölünmesi yaşadığı ve yangınlardan onun sorumlu olduğu öğrenildi.

Dizinin final bölümünden sonra izleyenlerden gelen bazı yorumları aşağıda görebilirsiniz. Gelen yorumlarda final kararını eleştiren izleyiciler, aynı zamanda aceleyle çekilip tüm hikayedeki sırlar ortaya konulmuş olsa da iyi bir final bölümü olduğu, tüm soruların yanıtlandığı konusunda hemfikir…

İşte gelen yorumlardan bazıları…

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 20

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 21

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 22

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 23

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 24

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 25

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 26

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 27

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 28

Aceleyle final yaptırılan Kusursuz Kiracı'da sırlar bir bir döküldü! Kimse sonucu tahmin etmemişti! 29