Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetleri için çok acayip bir laf etti!

04 Ekim 2018 Perşembe, 07:18
Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetleri için çok acayip bir laf etti!
Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetlerinden hiç hoşnut değil!

Şeyma Subaşı’nın cesur kıyafetleri Acun Ilıcalı’ya adrenalin olarak yansıyormuş… Instagram’ı açıp da gördüğü pozların ünlü televizyoncuyu bir hayli yıprattığı ortaya çıkmış oldu.

Şeyma Subaşı, sosyal medya fenomeni olarak biliniyordu. Şimdi İstanbul’da organik ürünlerle hazırladığı yemeklerin servis edildiği bir kafe işletmeye başladı. Subaşı cesur kıyafetleriyle pozlarını ise sosyal medyada sürekli paylaşmakta.

Acun Ilıcalı’nun bu cesur pozlara nasıl baktığı konusu hep sorulurdu. CNN Türk’te ekrana gelen ‘Buket Aydın ile 40’ta’ programına konuk olan Acun Ilıcalı, ‘Şeyma Subaşı’nı hiç mi kıskanmıyorsunuz?’ sorusuna samimi bir yanıt verdi.

Eşini kıskandığını hatta bazen de çok kıskandığını anlatan Ilıcalı, “Hani rahatsız da ederim kendisini öyle durumlarda. Onda da başka bir enerji var. Bu konuyu şöyle değerlendireyim aslında. Kadınlar bizim baktığımız gözle bakmıyor ya giyimde kuşamda özellikle en önemli çizgisi budur” açıklamasını yaptı.

Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın kıyafetlerinden rahatsız olabildiğini de anlattı.

Ilıcalı, eşinin kıyafetlerini başka kadınlara sorma ihtiyacı hissettiğinden de bahsetti.

Ilıcalı şöyle konuştu:

“Mesela kıyafet giyerken siz aslında bizim baktığımız açıdan bakmıyorsunuz. Ben Şeyma’nın kıyafetlerinde Esat’ın Hande var mesela ona soruyorum ‘Bundan rahatsız oluyor musun?’ diye ‘Olmuyorum’ diyor. Ben oluyorum ne yapacağız? Bu konularda kıskançlığım gerçekten var. Fakat bir yandan da bakıyorum şimdi niyette zaten bozukluk yok. O böyle cıvıl cıvıl giyinmek istiyor böyle. Baharsa ona göre şort giymek istiyor, onu giymek istiyor, bunu giymek istiyor. Hemen bir check ediyorum yanımdaki kızları. Sırf Hande’ye değil yani, yoksa Hande ile teşkilat mı yaptı diye düşünebiliriz. Kendi kızıma bile sorduğum oluyor mesela ‘Ne düşünüyorsun?’ diye.

ERKEKLERİN ÇİLESİDİR BU

İstisnai birkaç şey dışında genelde çok rahatsız olmuyorlar. O zaman ben kıskandığımla kalıyorum, müdahale de etmiyorum. Ama tabii ki müdahale etmişliğim de vardır. Mesela bu kıyafet fazla, bu kıyafet fazla diye. O konularda açıkçası rahatsız olduğum oluyor. Erkeklerin çilesidir bu. Maalesef siz kadınlar bize rahat ettirmemek için söz birliği etmişsiniz herhalde. Bir toplantı falan var herhalde kadınlar toplantısı gibi bir şey…

ADRENALİ INSTAGRAM’A GİRDİĞİMDE YAŞIYORUM

Ben adrenalin diyorum ya hani, adrenalinin en çoğunu nerede yaşıyorum diyorsanız; Instagram’a girdiğim zaman Şeyma acaba ne giymiş olabilir kıyafetlerde acaba bir şey var mı yok mu diye. Orda adrenalin bum bum bum gerçekten motosiklette 300 gitmek kadar var yani.”

acun ılıcalı haberleri için

Buket Aydın haberleri için