SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 04:22

SON HABERLER

Acun Ilıcalı yeni bombasını patlattı!

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında yeni sürprizleriyle ilgili açıklama yaptı.

‘Survivor Panorama’ programına konuk olan Ilıcalı, canlı yayında yeni açıklamalar ve itiraflar yaptı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden “Survivor’da takımlar böyle mi daha iyi, yoksa karışık mı?” şeklinde anket yapan Ilıcalı, programın sunucularından Hakan Hatipoğlu’nun bu anketi hatırlatması üzerine ilginç bir yanıt verdi.

Acun Ilıcalı, “Seyircimizin ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Onlar için bir program yapıyoruz. Seyircilerin hoşça vakit geçirmeleri için uğraşıyoruz” dedi.

“Reyting başka bir şey, beğenip beğenmeme başka bir şey. 20 dakika boyunca bir bakışma oyunu olsa seyrederler, ama beğenirler mi? Biz de yemeği lezzetli yapmak istiyoruz.”

“Yaptığım anket yüzde 55’e, yüzde 45 çıktı. Sonra şunu düşündüm; ‘anketi yapıyorum da, ankete katılanlar seyrediyor mu?’ Yüzde 50’si seyrediyordur. Instagram’da 7 milyon takipçim var, bunların hepsi televizyon mu seyrediyor?”

“OY KULLANMADIĞIM ANKET YOK”
“Soru sorduğum zaman adamın önüne anket düşüyor, bir yanıta basmak istiyor. Bana da aynısı oluyor. Ne zaman anket görsem, daha basmadığım anket olmadı zaten. Yani konuda mısın, değil misin önemli değil. ‘Hadi bir oy atayım’ diyorsun.”

Hakan Hatipoğlu’nun “Biz de anket yapıyoruz” sözleri üzerine araya giren Acun Ilıcalı, “Sizi seyreden yok mu?” esprisi ile herkesi kahkahaya boğdu.

“DÜNYADAKİ EN BÜYÜK BAŞARIMIZ”
Başarılı yapımcı, “Dünyadaki en büyük başarımız” dediği ‘Exatlon’ yarışması için 4 ülkeden daha teklif aldıklarını duyurdu: Şu anda dünyada 12 ülkeye çıkmak üzereyiz.

“Meksika’da iki sezon bitirdik, Amerika’da ikinci sezonu bitmek üzere. Çok da güzel oldu. Exatlon A’dan Z’ye kendi formatımız. Bizim için gurur kaynağı. Amerika’da, Meksika’da arkadaşlarım ‘Exatlon izledik’ diyor. Çok mutlu oluyorum.”

“DÜNYADA GELMİŞ GEÇMİŞ…”
“Survivor’daki oyun sistemini icat eden biziz, dünyada böyle bir oyun sistemi yok. Survivor ile dünyada gelmiş geçmiş en büyük toplam reytingi aldık. Yunan TV tarihinin de rekorunu kırdık.”

“ALLAH KORUSUN SİZDEN”
Acun Ilıcalı, Hakan Hatipoğlu’nun “Bu sezon Survivor’da çok itiraz eden oluyor mu? Mesela Ogeday, Adem, ben gibi” sorusuna, “Allah korusun sizden. Adem ‘itiraz etmiyorum’ deyip itiraz eden bir yarışmacıydı. Turabi’nin hiç itiraz ettiğini görmedim. Hakan iddiaya giriyordu, Hakan sayesinde çok iddia kazandım” şeklindeki esprili cevabıyla dikkat çekti.

İlgili Haberler