Ağlama Anne dizisinde çarpıcı gelişme! 2. bölüm tanıtımı yayınlandı…

12 Ekim 2018 Cuma, 14:11
Ağlama Anne dizisinde çarpıcı gelişme! 2. bölüm tanıtımı yayınlandı…
Televizyongazetesi/Detay
Atv’nin yeni dizisi Ağlama Anne, 2. bölümüyle 14 Ekim Pazar akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Zeynep’in Adnan’ın kızı olduğunu öğrenen Damla, Alev ile tartışıyor.

Alev, Zeynep’i görmeye gidiyor ama orada çok üzüleceği bir olay yaşanacak.

Damla, gitgide duygusal bağ kurmaya başladığı Adnan ile ilgili gerçeği öğreniyor. Adnan’ın Zeynep’in babası olduğunu öğrenince, kızıyla gitmek istiyor.

Bu arada Zeynep’in peşine düşen Adnan, Damla ve Zeynep uçağa binecekken gelen haberle sarsılıyor.

Alev’in bebeğinin evlatlık verildiği ve o kişinin de Damla olduğunu öğreniyor.

İşte 2. bölüm tanıtımı:

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Damla, ablası Alev’in gayrimeşru bir şekilde dünyaya getirdiği ve öldürmeye çalıştığı kızı Zeynep’e sahip çıkmıştır. Damla, Zeynep’e tüm hayatını adamış, babası Hasan’ın evinde sığıntı gibi yaşamış, kendine ait bir yuva kuramamış ve bugün her şeyini verdiği Zeynep’i kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İyi halden erken tahliye olan Alev’in tek amacı, yılların vicdan azabı ve pişmanlığıyla Damla’nın karşısına çıkıp kızını geri almaktır!

Damla, senelerce her türlü zorluğa göğüs gererek Zeynep’i büyütmüş, Alev ise ona can vermiştir. İki kadın annelik mücadelesi verirken, Zeynep’in dedesi Çetin, dünyaya gelmediğini sandığı torununun hayatta olduğunu öğrenir. Ciddi bir tehdit olarak Alev’in karşısına çıkar. Tek istediği, Zeynep’in babası olan oğlu Adnan’ın Zeynep’i öğrenmemesidir. Bunun için de her şeyi yapabilecek kadar gözü dönmüştür. Ancak her şeye rağmen Adnan’ın öğrenme yolculuğuna girmesi uzun sürmeyecektir.

ağlama anne haberleri için

birce akalay haberleri için