Ana sayfa Dizi Fragmanları Aile dizisi 20. yeni bölümde Aslan’ın vurulması çok şeyi değiştirecek!

Aile dizisi 20. yeni bölümde Aslan’ın vurulması çok şeyi değiştirecek!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’nin heyecanla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Aslan’ın vurulduğu nefes kesen tanıtım yeni bölüme büyük bir merak uyandırdı.

‘Aile’nin yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtımda; Aslan ve Devin’in yaşadığı romantik anlar heyecan uyandırırken, Bedri’nin Hülya Soykan’ı Aslan ile tehdit etmesi gerilimi artırıyor.

Serap’ın tutuklanmasının ardından İlyas’ın “Bu işin başka hal çaresi kalmadı!” demesi dikkat çekerken, Aslan’ın vurulması herkesi şoke ediyor.

“Aslan Soykan’a ne olacak?” sorusunun yanıtı merakla beklenirken, tanıtım çarpıcı gelişmelerin yaşanacağı bomba gibi bir bölümün ilk sinyallerini veriyor.

‘Aile’nin özgün senaryosunda Hakan Bonomo imzası yer alırken, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Levent Ülgen Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!