Ana sayfa Dizi Haberleri Aile dizisi futbol maçına rağmen reytinglerde de sıçrama yapmayı başardı!

Aile dizisi futbol maçına rağmen reytinglerde de sıçrama yapmayı başardı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında izleyicilerle salı akşamları buluşmakta olan Aile dizisinin 4. bölümü 28 Mart akşamı izleyicilerle buluştu. Aynı ayna TRT1’de Türkiye ile Hırvatistan arasında milli futbol müsabakası olmasına rağmen, Aile dizisinin reytinglerinde önemli bir yükselme yaşanması dikkatlerden kaçmadı.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin etkileyici uyumu ve hikayenin de çok güzel bir şekilde akması ile birlikte, Aile dizisi her geçen hafta daha da iyi reyting sonuçları alıyor.

Dizinin 4. bölümü tüm kategorilerde ikincilik elde etti. Futbol müsabakasının birinciliklerine rağmen, diziler arasında Aile en çok izlenen yapım konumunda bulunuyor.

Bir başka önemli gelişme ise tüm izleyici gruplarında da Aile dizisinin reytinglerinde artış yaşanması oldu. Hem de futbol maçına rağmen yaşanan bu artış, dizinin gelecek hafta yayınlanacak beşinci bölümünde çift haneli reytinglere çıkma ihtimalini de gündeme taşıdı.

AB grubunda 9’lu oranlara kadar yükselen Aile dizisi, gelecek haftalarda çift haneli oranları elde edebilen birkaç diziden birisi haline gelebilir.