Ana sayfa Dizi Fragmanları Aile dizisinde büyük sır ortaya çıkıyor, yoksa başrol oyuncusu hikayeden ayrılacak mı?

Aile dizisinde büyük sır ortaya çıkıyor, yoksa başrol oyuncusu hikayeden ayrılacak mı?

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ yarın akşam nefesleri kesecek yeni bölümüyle ekrana gelecek. Aslan ve İlyas Koruzade’nin yüzleşeceği bölümde Soykanlara dair büyük bir sır öğrenilecek.

Salı akşamlarının sevilen dizisinde Cihan’ın Hülya’nın evlatlığı olup olmadığı merak konusu. Aslan ile Cihan arasında hep bir fark vardı. Hülya, ailenin en büyük sırrını İlyas’ın bildiğini söylemişti. Yani Cihan meselesi farklı bir noktaya doğru gidebilir gibi gözüküyor. Nejat İşler’in canlandırdığı Cihan karakterine ne olacağı büyük merak konusu oldu.

Musa Uzunlar, geçtiğimiz hafta İlyas Koruzade karakteri hikayeye dahil oldu. Şimdi de Hülya’ya iki oğlu arasında tercih yapmasını istiyor. Aslan mı, yoksa Cihan mı? İlyas’ın ölüm tehditleri nasıl sonuçlanacak. Aslan başrol ve hikayenin merkezi olduğuna göre acaba Nejat İşler’in canlandırdığı Cihan diziden erken ayrılabilir mi? İşte bu soru akıllara takılı kaldı.

Dizinin 11. yeni bölümünde; Aslan ve İlyas Koruzade’nin gerilim dolu yüzleşmesinin ekrana geldiği tanıtımda Aslan, Serhat’ı öldürdüğünü İlyas’a açıklıyor. İlyas, Aslan’ı tüm ailesinin tek tek canını almakla tehdit ederken, bu sırada Devin ve Hülya’nın bir araç tarafından sıkıştırılması dikkat çekiyor.

İlyas’ın Hülya’ya “Aslan mı, Cihan mı? Öz evladın mı, evlatlığın mı? Birini alacağım…” dediği anlar ise tanıtıma damgasını vuruyor. Hülya’nın vereceği yanıt ve Soykan ailesinin bu büyük sırrı izleyicide merak uyandırıyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca;  Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile’ yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!