Ana sayfa Dizi Haberleri Aile dizisinden sonra Serenay Sarıkaya’nın yeni Netflix dizisinde de bomba gibi bir kadro var!

Aile dizisinden sonra Serenay Sarıkaya’nın yeni Netflix dizisinde de bomba gibi bir kadro var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında geride bıraktığımız kış sezonuna damga vuran yapımlardan birisi de Aile dizisi oldu. Serenay Sarıkaya’nın Devin karakteri ile bir psikoloğu canlandırdığı dizinin hikayesi kadar, oyuncu kadrosunun ortaya koyduğu üstün performans da çok konuşuldu.

Salı akşamları reyting rekabetinde tüm dengeleri alt üst eden Aile dizisi, çok geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Başrollerde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ile Sereney Sarıkaya ikilisi çok etkileyici bir uyum ortaya koydu. Bu ikilinin yanı sıra izleyicileri derinden etkileyen oyunculuk performansları ile Nur Sürer, Canan Ergüder, Nejat İşler, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Yüsra Geyik öne çıkan isimlerdi.

Aile dizisinde çok etkileyici bir oyuncu kadrosu ile birlikte sette çok başarılı işlere imzasını atan Serenay Sarıkaya bir süre dinlendikten sonra yeniden sete çıkıyor. Bu sefer Netflix için hazırlanan Kimler Geldi, Kimler Geçti isimli 8 bölümlük dizi için kamera karşısına geçecek olan Serenay Sarıkaya, yine çok etkileyici bir oyuncu kadrosu ile sette yer alacak.

Aile dizisinden sonra Serenay Sarıkaya'nın yeni Netflix dizisinde de bomba gibi bir kadro var! 7

Ece Yörenç’in senaryosunu yazdığı ve Bertan Başaran’ın da yönetmenliğini yaptığı yeni dizi “Kimler Geldi, Kimler Geçti”nin oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimler bir araya geldi.

Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra; Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Boran Kuzum, Gülcan Arslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Bade İşcil, Meriç Aral gibi önemli oyuncuları bir araya getiren dizi, modern zamanın insan ilişkilerine bir ayna tutacak.

Perihan Savaş, Laçin Ceylan ile Ege Aydan gibi tecrübeli isimlerin de kadrosunda yer aldığı yeni Netflix dizisi, şehir hayatında kadın ile erkek ilişkilerini ele alacak.

Dizide Serenay Sarıkaya’yı Leyla isimli bir avukat olarak izleyeceğiz.