Ana sayfa Dizi Fragmanları Akrep dizisinde anlaşmalı ayrılıktan sonra işler fena karıştı!

Akrep dizisinde anlaşmalı ayrılıktan sonra işler fena karıştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında izleyicilerle şimdiye kadar 14 bölüm olarak buluşan Akrep dizisi, yolculuğuna devam ediyor. Düşük reytingler elde eden ve son haftalarda izleyici kaybetmeye devam eden Star TV dizisinin hikayesinde ise önemli gelişmeler yaşanıyor.

Çağdaş Onur Öztürk’ün Ahmet karakteri ile yapıma katılması heyecanı ve aksiyonu artırdı. Ferda ve Ahmet’in geçmişinin yakıcı gerçekleri bir bir ortaya çıkıyor. Dizinin 14.bölüm 2. fragmanında Ahmet ve Ferda’nın mezarlık sahneleri dikkat çekecek. Ahmet, kızının yaşadığını öğrenecek. Dizi yeni bölümünde yine izleyenleri heyecanlı anlara götürecek.

Akrep dizisinde Ahmet karakterinin gelişi hikaye için yenilikler getirdi. Ayrıca geçen bölümde bir de ayrılık yaşandı. Fikert karakterini canlandıran Bekir Aksoy, yapım ekibi ile karşılıklı görüştüklerini ve karakterin bitirilmesine karar verdiklerini belirtmiş, hikayeden ayrıldığını söylemişti.

Fikret’in ölümünün ardından Bekir Aksoy da yapıma veda eden isimler arasına katıldı. Akrep dizisinin hikayesinde ise Perihan ile Ferda savaşında yeni ve önemli gelişmeleri 18 Mart Perşembe akşamı 15.bölümde izleyeceksiniz.

İşte Akrep dizisi 15. bölüm 2. fragmanı ve diğer detaylar:

Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya sunar ve onu ikna etmeye çalışır.

Aras, İpek’i görmek için köşke gider. Duru ve Hakan arasındaki tartışmaya tanık olan Aras, Hakan’la tartışır. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık verir ve ikisi arasında büyük bir kavga çıkar. Ağabeyi ve Şahin arasında kalan İpek ise zor anlar yaşar. Perihan ise Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehdit eder.