Ana sayfa Dizi Fragmanları Al Sancak dizisi 9. yeni bölüm ne zaman? Pençe Timi ve Nadia karşı karşıya!

Al Sancak dizisi 9. yeni bölüm ne zaman? Pençe Timi ve Nadia karşı karşıya!

tarafından ker_def

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak 9. Bölümüyle 30 Mart Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Al Sancak’ta; Boran’ın hedefinde Sedef varken, Pençe Timi ve Nadia ise karşı karşıyadır.

Al Sancak’ta büyük çatışma! Al Sancak’ta kozlar paylaşılıyor! Sedef, Boran’ın hedefinde! Al Sancak yeni bölümüyle Perşembe akşamı TRT 1’de izleyicileri yine heyecana sürükleyecek. Bu hafta yeni bölümü milli maç nedeniyle yayınlanamayan Al Sancak dizisini heyecanla bekleyen milyonlarca izleyici bulunuyor.

Peki 30 Mart Perşembe günü ekrana gelecek 9. bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar: Özel Kuvvetler’in üst üste başarılı operasyonlar gerçekleştirmesi Ahtapot yapılanmasını radikal kararlar almaya zorlar. Yeni denkleme ismi gibi hızla giren Boran, hedefine ilk olarak Ali Yüzbaşı’nın kardeşi Savcı Sedef Banazlı’yı koyar. Ali, ailesini baş gösteren tehlikeden koruyabilecek midir?

Pençe Timi operasyonda

Ahtapot tarafından kaçırılan Milli Savunma Sanayi’nin kilit ismi Profesör Cihangir Yılmaz’ı taşıyan helikopterin sınır hattında zorunlu iniş yapması, Ahtapot için yeni bir kriz doğurur. Bu gelişme Pençe Timi için ise rehineyi kurtarmak adına büyük bir fırsattır. Operasyonu yöneten Sacit Komutan, bu fırsatı değerlendirmek adına tüm imkanları seferber eder.

Nadia, annesinin akıbetini öğrenebilecek mi?

Mithat, profesörü bulunduğu yerden çıkarıp güvenle Ahtapot’un bilim üssüne nakletme görevini Nadia ile Amy’e verir. Boran’ı sahaya süren Ahtapot ise, Mithat üzerinden kendi iç hesaplamasını yaşamaktadır. Ortaya dökülen bilgiler Nadia için hayati öneme sahiptir. Nadia, annesinin akıbetini öğrenebilecek midir?

Pençe Timi ve Nadia karşı karşıya!

İkilinin ardından Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi de olay yerine doğru yola çıkar. Tim, Nadia’nın bölgedeki varlığından habersizdir. Bu durum yeni sürprizlere gebedir. Pençe Timi, Nadia ile karşılaştığında nasıl tepki verecektir?
Ali Yüzbaşı ve Cihangir, bu cendereden kurtulabilecek mi?

Mithat, Pençe Timi’nden intikamını almak için son kozunu oynar. Boran’ın da dahil olmasıyla sınır hattı herkesin kozlarını paylaştığı büyük bir çatışma alanına döner. Ali Yüzbaşı; timini ve Cihangir’i bu cehennemden çıkarabilecek midir?

“Al Sancak” 9. Bölümüyle 30 Mart Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de!