SON DAKİKA
30 Eylül 2022 16:53

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde aradığınız güçlü kadın işte bu!

Perşembe akşamları izleyicilerle buluşmaya devam eden Show TV’nin Alev Alev dizisinde ilk 3 bölüm büyük ilgi gördü. Dizinin reytingleri de beklentileri karşıladı ve hikaye de beğenildi. Oyunculuk performanslarının da izleyiciyi tatmin etmesi sonrası perşembe akşamları için izlenebilecek bir dizi daha listeye katılmış oldu. Alev Alev’in 4. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak.

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’den yeni bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Cemre “Teslim olmaya değil, savaşmaya geldim!” sözleriyle Çelebi’ye karşı vereceği mücadeleyi resmen başlatıyor. Kocası tarafından yıllarca zehirlendiğini, psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını açıklayan Cemre’nin hamlesi Çelebi’yi şoke ederken, bu anlar gerçek hayatta sayısız kadının yaşadığı sorunları da ekrana taşıyacağını gösteriyor. Pek çok insana cesaret ve ilham kaynağı olacak sahne seyircileri derinden etkiliyor. “Korkmadan savaşacağım, bu artık benim kurtuluş savaşım” diyen Cemre, güçlü kadın duruşu ile izleyicileri fazlasıyla etkileyecek.

Ömer kendini çok büyük bir kumpasın içinde bulur. Bu sırada Ozan, Ömer’i kurtaracak delillerin peşine düşerken, Rüya da Ömer’i bir an olsun yalnız bırakmaz. Fakat hem ilk kez avukat kimliğini kullanması hem de Kayabeylilerin zorlu oyunu Rüya’yı önemli bir mücadelenin içine sürükler.

Çiçek, Bülent gibi bir adamla aynı evde kalamayacağını fark eder ve tüm bu süreçte güç aldığı Atlas’a rağmen hayati bir karar alır. Çelebi, Cemre’yi bulur ve onu büyük bir ikilemle baş başa bırakır. Cemre, eve dönmek ile hapse girmek arasında kalır ve merakla beklenecek seçimini yapar.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler