Ana sayfa Dizi Haberleri Alp Navruz farkı işte bu! Alp Navruz, hem iyi proje seçiyor hem de işine dört elle sarılıyor!

Alp Navruz farkı işte bu! Alp Navruz, hem iyi proje seçiyor hem de işine dört elle sarılıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yürek Çıkmazı dizisindeki Halil karakteri için Alp Navruz yine profesyonelliğini sergiledi! Ünlü oyuncu Alp Navruz, salı akşamları TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ederken, Yürek Çıkmazı isimli dram dizisi de geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi sürdürüyor. İrem Helvacıoğlu ile çok iyi bir partnerlik süreci yürüten Alp Navruz, Halil Tekin karakteri ile bambaşka birisine dönüştü.

Ünlü oyuncu, birçok kişinin kendi mahallesinde görebileceği ve isyankarlığı ile öne çıkan ve haksızlığı kabullenmeyen bir kimlik ile Yürek Çıkmazı dizisinde kariyer yolculuğuna devam ediyor. Dizinin beğenilmesinin yanı sıra Alp Navruz’un Halil karakterini özümsemesi de çok önemli bir detay.

Daha önce seçtiği rollerde çok titiz olan ve senarist ile konuşarak hikayenin gidişatını ve karakterin dizi içindeki dönüşümünü öğrenen , daha sonra proje içine siner ise kabul eden bir isim Alp Navruz.

Profesyonelliğini her fırsatta sergileyen oyuncu, yeni dizideki yeni rolüne de yine ciddiyetle hazırlandı. Halil Tekin karakteri öyle kolay çıkmadı. Alp Navruz, uzun süre gözlem yaptı ve bir oyuncu koçu ile karakter üzerine yoğun çalışmalar yaptı.

Oyuncunun hayranları zaten onun profesyonelliğini iyi biliyor ve Yürek Çıkmazı dizisi için de ne kadar büyük mücadele verdiğini de fark ediyor.

Alp Navruz farkı işte bu! Alp Navruz, hem iyi proje seçiyor hem de işine dört elle sarılıyor! 7

Halil Tekin karakterinin ters köşe yaptığının farkında olduğunu anlatan Alp Navruz, “Çok çalıştım, sürekli oyuncu koçu ile birlikteydim. Aylarca onunla çalıştık. Çok gözlemledim, güzel bir şey çıkardığımı düşünüyorum, çünkü dönüşleri de öyle oluyor” diye konuştu.

İrem Helvacıoğlu’nun da çok iyi ve çalışkan bir partner olduğunu anlatan Alp Navruz, karşılıklı paslaşabildiklerini anlattı. Oyuncu, “Dizi çok güzel gidiyor, geri dönüşlerimiz de çok güzel. Hikayemiz de çok güzel. Şu anda her şey yolunda” diye konuştu.

Alp Navruz hem proje seçimi hem karakteri ortaya çıkarmak için yaptığı profesyonel çalışma hem de sette arkadaşları ile yakın bir iletişim kurma becerisi ile farkını hissetirmeye devam ediyor.

Yürek Çıkmazı dizisi de başarılı bir hikaye ile TRT1 ekranlarında izleyenleri memnun eden yapımlardan birisi olmayı başardı.