Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Alperen Duymaz’ın başrolündeki bir dizi daha final yaptı!

Alperen Duymaz’ın başrolündeki bir dizi daha final yaptı!

tarafından ker_def

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, anlattığı büyük aşk masalı ile hafızalarda yer edinen beIN ORIGINALS dizisi Erkek Severse, final bölümleriyle dijital içerik platformu Bein Connect platformunda yayınlanıyor… Dizinin 25. ve 26. bölümleri de 14 Nisan perşembe günü paylaşıldı ve böylelikle Erkek Severse final yapmış oldu.

İzleyicilerinden büyük beğeni toplayan “Erkek Severse”, hikayesinin sona ermesiyle birlikte ekranlara veda etti. Çekimleri daha önce biten dizinin başrol oyuncuları sosyal medya paylaşımları ile setten son hatıra fotoğraflarını paylaşmıştı. Yönetmenliğini Ömür Atay’ın üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme aldığı, başrollerini Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağızcan Konyalı’nın paylaştığı ses getiren romantik komedi dizisi “Erkek Severse” heyecan verici final bölümleriyle izleyicilerini bekliyor.

Alperen Duymaz'ın başrolündeki bir dizi daha final yaptı! 7

Erkek Severse 25. bölümünde; Kenan ve Zeynep’in aşkları dolu dizgin gitmekte, ama yine sorunlar ve insanlar peşlerini bırakıp onlara huzur vermemektedir. Kenan, Zeynep’e olan sevgisinden, aşkından emindir ama evlilik onu korkutmaktadır. Bu korkusunu yenmek için babasıyla yüzleşmeye ve ona içindekileri söylemeye karar verir. Bu arada “Yeni Bir Hayat” projesi hayata geçer ve ilk Kadın Sığınma Evi açılır. Açılışta yaptığı konuşma Kenan’ı derinden etkiler ve Zeynep’e evlenme teklif etmeye karar verir. Yelda ise planını hayata geçirir ama bu sefer kendi kurduğu tuzağa kendi düşer.

Erkek Severse 26. ve final bölümünde yaşananlar ise şöyle: Kenan, Zeynep’e evlenme teklif edecektir. Bunu duyan Işıl hemen harekete geçer ve gerekli ortamı hazırlayabilmesi için Kenan’a destek olur. Tekliften habersiz olan Zeynep, Kenan’la birlikte şehir dışına çıkar. Kenan teklif için güzel bir organizasyon yaparken çocuklar, Sena ve Oktay’ın aralarında yaptığı konuşma sırasında Sena’nın hamile olduğunu duyarlar.

Oktay bu durumla baş edemeyince Zeynep’i arar ve ondan yardım ister. Zeynep ise Oktay’dan artık sorumluluk almasını ister ve Kenan’ı bırakıp gitmez. Kenan, Zeynep’e evlenme teklif eder. “Evet” cevabını alan Kenan hemen evlilik hazırlıklarına başlar. Kısa sürede evlenirler. Bu arada bütün saygınlığını, kariyerini, gururunu kaybeden Yelda’nın artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştır; bu üzüntü ve hırsla Kenan ve Zeynep’in nikahına gider.