Ana sayfa Dizi Fragmanları Arıza dizisinde bütün dengeleri alt üst eden ayrılık kararı!

Arıza dizisinde bütün dengeleri alt üst eden ayrılık kararı!

tarafından ker_def

Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden Arıza, Show TV ekranında izleyicisi ile bugüne kadar 17 kez buluştu. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın başrolündeki dizi, aksiyon sahneleri ile dolu ve farklı duyguları da içinde barındıran güçlü bir yapım. Arıza dizisinde başrol oyuncularının yüksek enerjisi, iyi uyumlarının yanı sıra, yan karakterlerin güçlü duruşu da önemli bir farklılık ortaya koyuyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban gibi tecrübeli oyuncuların sürüklediği dizinin yeni bölümünde çok dikkat çeken gelişmeler yaşanacak.

Peki Arıza dizisinin 18. bölümünde neler izleyeceksiniz. Arıza’nın 17 Ocak Pazar yani bu akşam ekrana gelecek 18. bölümünde Haşmet, İhtiyar’la yaptığı anlaşmaya sadık kalarak şimdilik ateşkes ilan eder. Halide, kendisini kurtarmak için kendi canını ortaya koyan Ali Rıza’ya kavuşmuş olmanın sevincini yaşar. Ali Rıza, intikam için Ahmet ve Erol’un peşine düşer.

Fatih ise herkesin katıldığı bir törenle gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlanır. İhtiyar’ın yeni dönem için almış olduğu kararlar konsorsiyum toplantısına damga vurur. Artık tüm dengeler alt üst olmuştur. Ayrıca Arıza ve Halide’nin de hayatı tehlikeye giriyor. İki aşık mutlu anlar yaşadıkları bir sırada silahlı saldırıya uğrayacak. Ali Rıza, sevdiği kadını ateşin arasında bir kahraman edasıyla çıkartacak.

Arıza dizisinde bütün dengeleri alt üst eden ayrılık kararı! 7

Arıza dizisinde bir ayrılık olduğu da basın bültenindeki görüntülere yansıdı. Cenaze sahnesinde Halide’nin kalbinin üzerinde Fatih’in resmi var.

Yani Fatih karakterine başarıyla hayat veren Gökay Müftüoğlu diziye veda ediyor. İşte Arıza dizisinin 18.bölümünden 2. fragman:

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!