Ana sayfa Dizi Fragmanları Arıza dizisinde dövüş sahneleri yine olay!

Arıza dizisinde dövüş sahneleri yine olay!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, O3 Medya imzalı beğeni ile izlenen dizi Arıza’nın heyecanla beklenen 4. bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. Halide’nin beklenmedik tepkisi ile karşılaşan Ali Rıza’nın dövüş sahneleri dikkat çekerken taksiciyi bir türlü alt edemeyen Burak Ersoylu’nun yeni hamlesi ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Ali Rıza ve Burak birbirlerine meydan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelir. Konsorsiyum üyeleri ise toplanarak Sabri’nin, Burak tarafından alınmasından duydukları rahatsızlığı ifade ederler. Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Amacı Rıza’nın arkasında kimin olduğunu da öğrenmektir.

A.Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı saldırısına uğrar ve ortalık bir anda karışır. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor…

Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!