SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 05:51

SON HABERLER

Arıza dizisinden bir ünlü gitti ama iki ünlü isim geldi!

Pazar akşamları yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Arıza dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin hayranları her hafta aksiyonu bol olan yapımda neler olacağının heyecanını yaşıyor. Kefaret ile giriştiği en çok izlenen dizi yarışında öne geçen Arıza’da Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan da çok başarılı bir performans ortaya koymaya devam ediyor. Dinin geçen Pazar günü yayınlanan bölümünde Fuat Ersoylu karakterine hayat veren Levent Can’ın ayrılığı yaşanmıştı.

Arıza’ya iki yeni isim de katıldı. Bunlardan birisi Nursel Köse, diğeri ise Rüzgar Aksoy. Her iki isim de güçlü hikayesi olan karakterlerle gelecek ve Arıza dizisinin heyecanı katlanarak artacak. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor. Arıza dizisinin 20. bölümü de heyecan vaat ediyor ve önemli gelişmeler olacak. İşte hem yeni bölümden yeni görüntüler hem de yaşanacaklarla ilgili diğer detaylar:

Ali Rıza’nın İhtiyar’ın adamı Safir ile karşı karşıya geldiği gerilim dolu tanıtımda Halide’nin sorgudaki zor anları dikkat çekiyor. Safir, sevdikleriyle tehdit ettiği Ali Rıza’yı zor bir seçim yapmak zorunda bırakırken, Ali Rıza’nın ne yapacağı şimdiden büyük merak konusu oluyor.

Fuat Ersoylu, Burak’ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar’ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza’yla temasa geçer ve Ali Rıza’ya ilk vazifesini verir. Burak babasının ölmeden önce kendisine söylediği bir isimin peşine düşer. Halide uzun zamandır hayalini kurduğu, Ali Rıza’yla başlarını dinleyebilecekleri ufak bir tatilin heyecanı içerisindedir. Muzaffer uzun yıllar sonra bir gerçeği Rukiye Hanım’a hatırlatma ihtiyacı hisseder.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler