Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer ile Kıvılcım evlendi, reytingler yine baş döndürdü!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer ile Kıvılcım evlendi, reytingler yine baş döndürdü!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti” dün akşam yayınlanan bölümüyle zirvedeki yerini korudu.

Dizinin ikinci sezon finaline doğru adım adım gidilirken elde edilen reytinglerin çok iyi olduğunu hatırlatalım. AB ve ABC1 gruplarında çift haneli oranlar gelmeye devam ediyor ve izleyici ilgisinin güçlü kaldığını görmekteyiz. Ayrıca tüm kişiler kategorisinde de çift haneden uzaklaşılsa bile yine oranlar çok başarılı.

Ömer ve Kıvılcım karakterlerinin evlendiği 61. bölümde reytinglerin çok başarılı gelmesi ve tüm kategorilerde birinciliğin devam etmesi önemli bir başarı olarak gözüküyor.

Sosyal medyaya her hafta damga vuran dizi, #Kızılcık Şerbeti etiketi ile yaklaşık sekiz saat Twitter’in TT listesinin zirvesinde yer aldı. Dizinin büyük beğeni toplayan bölümüne Kıvılcım ve Ömer’in sürpriz nikahı damga vurdu.

KIVILCIM VE ÖMER EVLENDİ!

Yayınlanan bölümde neler oldu? Dizinin yayınlanan bölümünde; büyük bir aşkla birbirine bağlı olan Kıvılcım ve Ömer yeniden nikah masasına oturdu. Kıvılcım, kızlarının yardımıyla Ömer’e sürpriz bir nikah töreni hazırladı. İki aşığın mutluluk dolu anları büyük beğeniyle izlendi.

Alev’den gerçeği öğrenen Ömer, Abdullah’la yüzleşti. Alev’le ilişkisini onaylamadığını söyleyen Ömer’e, Abdullah çok yakında Pembe ile boşanacağını açıkladı. Bu sırada Alev, Pembe’nin kendisini takip ettirdiğini öğrenerek soluğu Fatih’in karşısında aldı. Abdullah’ın değişen tavırlarıyla bu kararı alan Pembe, Fatih’in öğrenmesiyle geri adım attı.

Öte yandan Nursema’yı görücü usulüyle evlendirmek isteyen Pembe, Rüzgar’ın kızından hoşlandığını fark edince bu kararını gerçekleştirmek için harekete geçti. Doğa, Sönmez’in kendisiyle tanıştırmak istediği kişinin Giray olduğunu bilmeden bu durumu engellemek istedi.

Fakat karşısında Giray’ı bulan Doğa büyük bir sürpriz yaşadı. Fatih’in, Görkem’e hediye aldığı pahalı çanta Nilay’ın gözünden kaçmadı. Bu durumu Pembe’ye yetiştiren Nilay, Pembe ve Görkem’i karşı karşıya getirdi. Bölümün final sahnesinde ise Doğa’nın, Giray’la aşk yaşadığını öğrenmesiyle huzursuz olan Fatih, Doğa’nın okuluna gitti. Okulun önünde Doğa ve Giray’ın yakınlaşmasına şahit olan Fatih şoke oldu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünden ilk tanıtım izleyenlerle buluştu. Ömer’in, Fatih’ e boşanması için tavsiye verdiği tanıtımda bunu duyan Görkem, Ömer’in intikam almak istediğini düşünüyor. Televizyon programı kapatma cezası alan Kıvılcım’a Ömer şirkette yeni bir iş teklifinde bulunuyor fakat Ömer’in bu teklifi Abdullah tarafından hoş karşılanmıyor. Nilay’ın, Giray’ı eve davet etmesiyle gerilen Fatih karşısında Görkem’i buluyor. Giray’la yeni bir aşka yelken açan Doğa, Fatih’in tepkisiyle karşılaşıyor. Heyecan dolu tanıtımda Doğa’nın Fatih’e attığı tokat yeni bölüme dair merakı arttırıyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 62.bölüm tanıtımı;

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan , Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti her cuma günü saat 20.00’de Show TV’de!