Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arka Sokaklar’da Tekin olarak ünlenen Onur Bay ile Dilara Aksüyek ayrılığa son verdi!

Arka Sokaklar’da Tekin olarak ünlenen Onur Bay ile Dilara Aksüyek ayrılığa son verdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında 15. sezonunu yakında tamamlaması beklenen Arka Sokaklar’da en başından bu yana bulunan isimlerden birisi de Onur Bay… Hüsnü Çoban karakterinin küçük oğlu Tekin’i hayat veren genç oyuncu, çocukluk döneminden gençlik dönemine 15 yıldır ekranda.

Adeta izleyicilerin gözlerinin önünde büyüyen Onur Bay, magazin gündeminde de yer almaya devam ediyor. En son geçtiğimiz hafta final yapan Arıza dizisinde Füsun karakterine hayat veren Dilara Aksüyek, Onur Bay ile aşkına devam ediyor.

İki sevgili bir süre ayrı kalmıştı. Ancak yeniden kameralar tarafından görüntülenen ikilinin aşklarına kaldıkları yerden devam ettikleri ortaya çıktı. Cihangir’de oturan ünlü çift, sokakta rahat tavırlar sergiliyor. Ancak kameraların görüntülediğinden de haberleri yok.

Köpeği gezdirmeye çıktıklarını söyleyen Dilara Aksüyek, Arıza dizisinin final yapmasının kendisi için sürpriz olmadığını söyledi. Oyuncu, dizinin neden bittiği konusunda bilgisinin olmadığını söyledi.

Arka Sokaklar dizisinde de koronavirüs sıkıntısı yaşanmıştı. Onur Bay, bu durumu doğruladı. Dizide geçen hafta Yüsra Geyik’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz gün ise Mesut Komiser karakterini canlandıran Şevket Çoruh, koronaya yakalandığını duyurmuştu.

“Şu an pek bir bilgim yok. Şevket abinin de durumunu yeni öğrendim” diye konuşan Onur Bay, Şevket Çoruh’un iyi olduğunu da ifade etti.