Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arka Sokaklar’dan ayrılanlardan sonra 3 yeni oyuncu daha geldi!

Arka Sokaklar’dan ayrılanlardan sonra 3 yeni oyuncu daha geldi!

tarafından ker_def

Arka Sokaklar dizisi 15. sezon finalinin ardından üst üste yaşanan ayrılıklarla sarsıldı. Yüsra Geyik, Onur Bay, Merve Oflaz ile Alp Kormaz diziyi bıraktıklarını duyurmuştu. Arka Sokaklar ekibi 16. sezona başladı. Ancak geçen yıl tüm kişiler kategorisinde gelen reytingler bu sezon çok zorlaştı. Çünkü Aşk Mantık İntikam isimli Fox TV dizisi gayet iyi ilerliyor ve Arka Sokaklar da bir miktar geriye düştü.

16. sezonu ile Türk televizyonculuk sektörünün en uzun süreli projesi olan Arka Sokaklar, yeni adımlarla kadrosunu güçlendirme yolunu tercih etti. Dizinin ekibine 3 yeni ismin daha katıldığı açıkladı.

Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yapıyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı fenomen dizisi Arka Sokaklar’a katılan isimler 1 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 597. bölümde ilk kez ekrandaki yerlerini alacak.

Arka Sokaklar'dan ayrılanlardan sonra 3 yeni oyuncu daha geldi! 9

597. yeni bölümünde Mert Öğüt, Leyla Erdoğmuş ve Zümra Duman izleyicisi karşısına çıkacak. Mert Öğüt dizide mafya baronu Kerim Aslan karakterine hayat verecek.

Arka Sokaklar'dan ayrılanlardan sonra 3 yeni oyuncu daha geldi! 10

Dizinin yeni oyuncusu Leyla Erdoğmuş ise Leyla karakteri ile izleyicilerle buluşacak.

Arka Sokaklar’a bir çocuk oyuncu daha geliyor. Zümra Duman, Leyla’nın kızı Suna karakterine hayat verecek.

Arka Sokaklar'dan ayrılanlardan sonra 3 yeni oyuncu daha geldi! 11

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile her Cuma akşamı Kanal D’de…