Ana sayfa Dizi Fragmanları Aşk Ağlatır 13. bölüm 2. fragmanı izle; Yusuf’tan Ada’ya evlenme teklifi!

Aşk Ağlatır 13. bölüm 2. fragmanı izle; Yusuf’tan Ada’ya evlenme teklifi!

tarafından ker_def

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Aşk Ağlatır’ın 1 Aralık Pazar akşamı yayınlanacak olan 13. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yusuf’un Ada’ya yolculuklarının başladığı yerde evlenme teklifi ettiği ve Ada’dan “Evet İstanbullu!” yanıtını aldığı tanıtımda iki aşığın mutlulukları gözlerinden okunuyor.

Ada ve Yusuf aşk sarhoşuyken, Rüzgar ve Mert arasında sular durulmuyor. Ada’nın kimliği belirsiz kişilerce kaçırıldığı korku dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Yusuf soluğu Rüzgar’ın yanında alıyor. Cevdet’in Nihal’e, “Eğer Ada evine dönmezse, ben bu eve gelirim!” sözleri merak uyandırıyor. Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, her Pazar Show TV’de ekrana geliyor. Videodan dizinin 13. bölümden 2.fragmanını izleyebilirsiniz.

MF Yapım imzalı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı paylaşıyor.Yeni bölüm büyük heyecan ile bekleniyor.

AŞK AĞLATIR’IN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yusuf, Ada’ya ondan vazgeçmeyeceğini söylerken Ada, doğmamış bebeği için bunu yapamayacaklarını belirterek onu reddetti. Yusuf’un yaptıklarına öfkelenen Nalân, dedesini ona karşı kışkırttı ve evi terk edip gitmesine neden oldu. Evsiz Cevdet ise herkesin hayatına küçük dokunuşlarda bulunmaya başladı. Yolda giderken saldırıya uğrayan Hikmet’i serserilerin elinden kurtardı. Taburcu olan Çiçek, Nalân’ın yalanını ortaya çıkarmak için Fırat’la birlikte DNA raporuna ulaşmaya çalıştı. Bu arada Yusuf’un dedesini bulan Ada, farkında olmadan ikisi için de sona giden yolun ilk adımını attı. Yusuf dedesinin ve Ada’nın baskılarına dayanamayarak Nalân’la evlenmeyi kabul etti. Ada’nın gözüne girip gönlünü kazanmaya karar veren İsmail ise Sumru’nun lokantasında işe başladı. Rüzgâr’ın sürpriz evlenme teklifi karşısında Ada şoke oldu. Nalân ve Yusuf’un nikâh masasına oturduğu final sahnesinde Yusuf’un evet diyeceği sırada gelen Cevdet bu nikâhı engelleyebilecek miydi?

Aşk Ağlatır’ın yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!