Ana sayfa Dizi Haberleri Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu’nun partneri Serra Arıtürk’ü tanımayanları şaşırtacak detaylar!

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu’nun partneri Serra Arıtürk’ü tanımayanları şaşırtacak detaylar!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com / Detay – Kanal D’nin yaz sezonu için hazırlıklarını sürdürdüğü Aşkın Tarifi dizisinin kadrosu tamamlandı. Yaz sezonunda özellikle mutfağa ilgisi olanlar için de hayli renkli bir sunumun yaşanacağı romantik komedi tarzındaki dizi, Kadir Doğulu için Vuslat’tan sonra bambaşka bir dönüş yaşatacak.

Doğulu’nun uzun aranın ardından ekrana dönmesi heyecanla beklenirken, dizideki partneri Serra Arıtürk ise şimdiden merak konusu oldu! Bilenler kim olduğu hakkında hem fikir ama bilmeyenler için söyleyelim, o aslında Youtube üzerinden şarkı söyleyerek tanınmış bir isim.

Serra Arıtürk daha önce hiç oyunculuk yapmadı. İlk kez Aşkın Tarifi dizisinde rol alacak. Televizyon ekranı için yeni bir yüz. Dolayısıyla da şimdiden merak konusu oldu.

Kadir Doğulu ile ekran uyumları da merak edilen bir başka konu. Şimdilik dizinin tanıtımı için yapılan çekimlerden gelen pozlarla medyada göründüler. Henüz dizinin tanıtımı yapılmadı.

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu'nun partneri Serra Arıtürk'ü tanımayanları şaşırtacak detaylar! 9

Aşkın Tarifi, yemek kültürü üzerine bir dizi. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Aşkın Tarifi dizisiyle ilk kez ekrana gelecek olan Serra Arıtürk, 1998 İstanbul doğumlu bir kişi.

Arıtürk, 7 yaşında gitarla tanışmış ve ailesinin de desteği ile müzik konusunda eğitimler almış bir isim. Lise sondan sonra şarkı söylemeye başlayan ve bir dönem Boğaziçi Caz Korosu’nda da yer alan Arıtürk, çeşitli coverlar ile tanındı.

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu'nun partneri Serra Arıtürk'ü tanımayanları şaşırtacak detaylar! 10

Serra Arıtürk, dizide Kadir Doğulu’nun hayat verdiği ve yemek sihirbazı olarak tanınan Fırat’ın aşık olacağı Naz Soyluer isimli bir restoran sahibini oynayacak.

Dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler de yer alıyor.

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu'nun partneri Serra Arıtürk'ü tanımayanları şaşırtacak detaylar! 11

Yönetmenliğini Deniz Koloş’un yaptığı ve senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme aldığı Aşkın Tarifi dizisinin hikayesi ise şöyle:

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler.

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır.

Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır? Aşkın Tarifi yakında Kanal D’de..