Ana sayfa Dizi Fragmanları Ateş Kuşları dizisi Nilay Duru ile daha da güçlendi!

Ateş Kuşları dizisi Nilay Duru ile daha da güçlendi!

tarafından ker_def

atv ekranlarında yayınlanmakta olan Ateş Kuşları dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizinin güçlü hikayesi ve etkileyici oyunculuk performansları ile ikinci sezonda da izleyicilerini memnun ettiğini görmekteyiz.

Cuma akşamları seyirciyi ekran başına kilitleyen atv’nin Bozdağ Film imzalı sevilen dizisi Ateş Kuşları’nın kadrosuna başarılı oyuncu Nilay Duru dahil oluyor.

‘Ateş Kuşları’nın 24 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan 32. Bölümünde sevilen isim Nilay Duru, seyirci karşısına Ragıp’ın avukatı Gözde olarak çıkacak.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Ateş Kuşları’nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Emin Gürsoy, Ahmet Saraçoğlu, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Ali Önsöz ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer alıyor.

“Ateş Kuşları”, her cuma saat 20.00’de atv’de!