Ana sayfa Dizi Haberleri atv’nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı

atv’nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında yaz döneminde başlayan dram hikayesiyle dikkatleri çeken Gül Masalı dizisi, belli bir izleyici kitlesine ulaşsa da tam olarak beklenen reytingleri alamadı. Isparta’nın güzelliği eşliğinde ekranlara getirilen ve başrollerinde Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir’in yer aldıkları dizinin, yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak konusuydu.

Dizinin hikayesi sevilirken, reytingleri de yaz döneminde gitmesini sağlıyordu. Ancak sezonda aynı reytinglerle devam etmesi zor görünüyordu. Bu nedenle diziyi takip eden sadık izleyiciler, yeni sezonda projenin akıbetini merak etmekteydi. Pazar akşamları yayınlanan Gül Masalı dizisinin karşısına sezonda Teşkilat, Yargı gibi iki çok başarılı yapımın gelecek olması da ayrı bir endişe konusu oluşturdu!

Son bölümlerdeki düşük reytingleriyle yeni sezonda nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olan diziyle ilgili kanalın kararı ise, yakın zamanda ortaya çıktı. Final yapar mı, yapmaz mı soruları altında Gül Masalı dizisinin oyuncuları, atv’nin yeni sezon tanıtım filminde bir araya geldiler…

Eylül sezonu başlarken ortaya çıkan bu gelişme, başından beri Gül Masalı’nı izleyenler için hem güzel bir sürpriz hem de şaşırtıcı bir gelişme oldu. Eylül sezonuna tanıtımla birlikte devam kararı alındığı ortaya çıkan Gül Masalı dizisinin karşısına bir başka yapım daha çıktı bu arada! Yine bir yaz dizisi olarak başlayan Tozluyaka da Gül Masalı ile birlikte Pazar akşamları yayınlanacak.

atv'nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı 10

atv’nin Gül Masalı ile ilgili ‘devam’ kararı sevindirdi. İzleyicisi şimdilik hayli mutlu. Tanıtımda oyuncuların da son derece enerjik, uyumlu ve mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı. Yeni sezonda yenilenen ve daha güçlü hikayesi ile tempoyu arttırması beklenen dizinin işi biraz zor.

Ancak yine de alternatif bir yapım olarak Pazar akşamları başka bir izleyici grubunu çekmesi de olası. Kanal da diziye olan umudunu kaybetmemiş olacak ki devam kararı almış. Tanıtım çekimleri için bir araya gelen oyuncuların ışıltılı halleri de oldukça dikkat çekiciydi.

Sezona başlarken büyük heyecan yaşadıkları görülen Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca’nın diziye ayrı bir renk katan Keremcem de tanıtım çekimindeydi. Ayrıca Zehra Yılmaz, Sarp Can Köroğlu da atv’nin yeni sezon tanıtım çekimlerinde yer alan Gül Masalı oyuncuları arasındaydı.

atv'nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı 11

Zehra Yılmaz, “Tanıtım çekimlerinin olacağını öğrendik, konsepti öğrendik. Hemen stlistim ile iletişime geçtim, o da bana şahane elbiseler ve takılar giydim” diyerek nasıl hazırlandığını aktarırken Keremcem de “Herkeste yeni sezon için müthiş bir enerji ve heyecan vardı. Çok profesyonel bir tanıtım filmi çekildi. atv’ye ve izleyicisine yeni sezon hayırlı olsun” diye konuştu.

Isparta’da çekimde olan tüm ekibin, atv’nin tanıtım çekimleri için İstanbul’daki stüdyosunda bir araya gelmiş olması, herkes için heyecan veren anlardı.

atv'nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı 12

Gülper Özdemir de kış sezonunda dizinin devamı yönünde verilen karardan mutlu olarak “Umarım güzel bir şekilde devam eder” açıklamasını yaptı.

Dizinin reytingleri düşük de olsa oyuncular morallerini bozmuyor! Erdem Kaynarca da dizinin çekimlerinde keyif alarak çalıştıklarını belirterek devam edecekleri mesajını verdi.

atv'nin yeni sezon tanıtım filminde, Gül Masalı ile ilgili kararı da ortaya çıktı 13