Ana sayfa Sosyal Medya Ulaş Tuna Astepe, yeni dizisindeki rolü ile ters köşe yapacak!

Ulaş Tuna Astepe, yeni dizisindeki rolü ile ters köşe yapacak!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü Oyuncu Ulaş Tuna Astepe, atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı Tahir karakteri ile kariyerinde ayrı bir çıkış yakalamıştı. Ünlü Oyuncu, bu dizide İrem Helvacıoğlu ile partnerliğiyle de ayrıca beğenilmişti. Oyuncu, son olarak TRT’nin sevilen dönem dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda izleyenleri şaşırtan bir rolle ekrana gelmişti.

Dönem dizisindeki performansıyla izleyenlerin takdirini kazanan Ulaş Tuna Astepe, dizinin 2. sezonunda yer almayacak. Astepe’nin yeni sezonda yer alacağı dizi ise bir süre önce netleşmişti. Ulaş Tuna Astepe, Netflix abonelerinin de severek izlediği Amerikan yapımı New Amsterdam dizisinin yerli uyarlamasında oynayacak.

İlk kez uyarlaması yapılan hastane temalı dizinin Türkiye uyarlamasının yapılacağı yakın zaman önce öğrenilmişti. Dizinin oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Son dönemde giderek dikkat çeken hastane temalı diziler arasında dikkat çekmesi beklenen Ulaş Tuna Astepe, bu kez bambaşka bir karakterle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Türkiye’ye Hayat Bugün olarak uyarlanacak olan diziyle ilgili hazırlıklar bir süre önce başlamıştı. Ulaş Tuna Astepe’nin dizide başrol oynayacağı da kısa bir zaman önce öğrenildi. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizide ayrıca Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Şerif Erol ve Hande Doğandemir de yer alıyor.

Barbaroslar dizisinden ayrılan Ulaş Tuna Astepe, yeni dizisiyle milyonların ihtiyacına yanıt verecek! 90

New Amsterdam isimli doktor dizisinin yerli uyarlaması olan Hayat Bugün isimli dizide izleyeceğimiz oyuncu bir doktor olarak yeniden hayranlarının karşısına çıkacak. 2 sezon süren ve büyük başarılar kazanan Mucize Doktor dizisinin yarattığı etkiyi oluşturması beklenen Hayat Bugün isimli proje için ön hazırlıklar son aşamaya geldi.

2018’de izleyicilerle buluşan New Amsterdam dizisinin yerli uyarlaması olan Hayat Bugün dizisi için Ulaş Tuna Astepe’den ilk açıklama da geldi. Oyuncu, yeni dizisini heyecanla bekleyenler için diziyle ilgili olarak
“Çok pozitif, hepimizin ihtiyacı olduğu gücü bize vermekte katkısı olacağını düşündüğüm bir iş. Umarım keyifle izler insanlar.” yorumunu yaptı.