SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 19:38

SON HABERLER

Aybüke Pusat, dansıyla büyüleyecek! Şahin Tepesi’nde Verda’nın dansı, Efe’yi kalbinden vuruyor!

Atv ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisi bu akşam 3. bölümüyle ekrana gelecek.

Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünden 3. tanıtım da yayınlandı.

Dizide Aybüke Pusat’ın oynadığı Verda, dans salonunda kendi kendine çalışırken, Efe gelip onu kapıdan izlemeye başlıyor.

Pusat’ın performansıyla romantik rüzgarların uçuşacağı dans sahnesinde Boran Kuzum’un oynadığı Efe de Verda’yı büyük bir hayranlıkla izleyecek.

İşte 3. bölüm 3. tanıtımı:

“Kendi bencilliğin yüzünden beni harcıyorsun!”

Mete’nin tehdidiyle O’nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek’e Nilüfer’den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna’nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek’in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek’in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi’nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna’nın öne süreceği koz, Ezgi’yi Efe’den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda’dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça’dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem’in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete’nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem’in Mete’ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

İlgili Haberler