SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 18:01

SON HABERLER

Biz mi yanlış anladık, Zeynep mi? Çarpışma dizisinde Aylin’e ne oldu?

Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’de yayınlanan Çarpışma dizisinin 13 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak 4. bölümünden ilk sahne ekrana geldi.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Onur Saylak ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadıkları dizide Zeynep, elektronik kelepçe takılarak ev hapsinde tutulmaya başlandı.

Kadir, Zeynep’in kızı Aylin’i bulmak için Veli’nin peşine düştü. Zeynep, evde kızından gelecek güzel haberi beklerken yeni bölümden yayınlanan sahnede Kadir’in eve geldiği görülüyor.

Zeynep, bir umutla Kadir’e “Nolur bana artık iyi bir haber ver lütfen” dediğinde Kadir, başını sallıyor. Zeynep, Kadir’in bu hareketi üzerine sevinçle ona sarılıp “Biliyordum, Aylin’i bulacağını biliyordum” diyor.

Zeynep bir anda onun kızını bulduğunu düşünüp sevinmeye başlasa da Kadir’in yüzündeki ifade, durumun hiç de öyle olmadığını anlatıyordu aslında.

Zeynep’in bu erken sevinmesi bir anda izleyiciyi de kızının bulunmuş olduğuna inandırsa da Kadir’in yüzünden Zeynep’in sandığı gibi bir durum olmadığı anlaşıldı.

Kadir’in bu suskunluğu sosyal medyada yorum yapan izleyicilere Aylin’i bulamadığı ve Zeynep’in boş yere sevindiği ya da Aylin’in cesedinin bulunmuş olma ihtimallerini düşündürdü.

Yeni bölümde gerçeği hep birlikte öğreneceğiz. Ancak tanıtımdan Kadir’in bir şeylere ulaştığı düşüncesi doğuyor.

İşte Çarpışma 4. bölüm ilk sahne:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır.

Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır.

Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur.

Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem’in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhiş için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur.

Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar. Kerem’in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

İlgili Haberler