SON DAKİKA
19 Eylül 2019 19:38

SON HABERLER

Azer, hiç beklemediği hamleyle şaşkına dönüyor! Çukur yeni bölümde çarpıcı sahne!

Yarın akşam 2. sezon 32. bölümü (65. bölüm) ekrana gelecek olan Çukur dizisinde, Yamaç, Azer’in karşısına çıkıyor.

Azer’in Yücel ve Timsah’ın kışkırtmalarıyla Koçovalılar’ı kendisine düşman olarak görmeye başladığı yeni tanıtımda, Yamaç, maç izlediği tribüne gelen Azer ve adamlarının arasında kalıyor.

Televizyongazetesi/Detay – Yamaç’ın, Azer’e, “Sen bizim düşmanımız değilsin! Ama düşmanımız olmak istiyorsan, birimizden birimiz kanar ama emin ol, o ben olmam” dediği anda, tribünlerdeki herkes ayağa kalkıp Yamaç’ın ve Azer’in etrafını sarar.

Bu gözdağından sonra Azer’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu. Yeni bölümde heyecanı arttıracak sürpriz gelişmeler de var!

Çukur yeni düşmanı Azer Kurtuluş’un şokunu henüz atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soracaklar. İdris tüm Koçovalı Kardeşleri eski günlerdeki gibi omuz omuza mücadele etmeleri için sürpriz bir hamleyle buluşturacak.

Uluç’un ihanetinin ortaya çıkması herkesi sarsarken, Damla’yı ise büyük bir çıkmazın içine sürükleyecek ve bu durum Cumali ile yakınlaşmasına sebep olacak. Bu sırada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için boş durmayacak.

Timsah’la yolları kesişen Yücel şoke edici bir hamlede bulunacak ve Çukur’da tansiyon yükselecek.

İlgili Haberler